اپل اعلام کرد که اپل کارت در ماه مارس گذشته و Huawei پرده برداری فیزیکی آن پرداخت کارت در هفته گذشته. در حال حاضر TechCrunch گزارش گوگل نیز در حال آماده شدن برای اعلام فیزیکی آن پرداخت کارت. نام دقیق آن در حال حاضر ناشناخته بنابراین اجازه دهید آن را به کارت گوگل در حال حاضر.

This is not the final design of Google Card
این است که نه final طراحی کارت گوگل

بر خلاف اپل کارت است که یک کارت اعتباری ساخته شده در همکاری با مسترکارت و گلدمن ساکس گوگل کارت یک کارت اعتباری است که با همکاری با مارک های مختلف همکاران بانک از جمله Stanford Federal Credit Union و سیتی.

علاوه بر این گوگل کارت خواهد آمد با ویزا مجهز به تراشه اما این غول جستجو ممکن است گسترش پشتیبانی از پردازنده های پرداخت دیگر مانند مسترکارت بعد از آن.

گوگل کارت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خرید در فروشگاه های خرده فروشی و از آن حمایت خواهد پرداخت تماس نیز هست. نیز وجود خواهد داشت یک نسخه مجازی از کارت گوگل است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بلوتوث موبایل پرداخت و به شما یک شماره کارت مجازی و همچنین برای خریدهای آنلاین است.

Google working on a smart debit card to rival Apple Card

کاربران قادر خواهد بود برای نظارت بر تمام معاملات خود را از گوگل برنامه به احتمال زیاد گوگل پرداخت و آنها باید این گزینه برای قفل کردن کارت اگر آن را در حال سوء استفاده و یا به سرقت رفته است. و اگر کسی که دستاوردهای دسترسی غیر مجاز به حساب کاربری خود می توانید قفل آن را بیش از حد.

Google working on a smart debit card to rival Apple Card

آن را در حال حاضر مشخص نیست که گوگل اعلام خواهد کرد این, فیزیکی, دبیت کارت, اما این شرکت در بیانیه ای تایید کرد که آن را به کاوش در راه به “همکاری با بانک ها و اتحادیه های اعتباری در آمریکا به پیشنهاد هوشمند چک کردن حساب از طریق گوگل, پرداخت, کمک به مشتریان خود از مزایای مفید بینش و بودجه ابزار در حالی که نگه داشتن پول خود را در یک FDIC یا NCUA بیمه حساب”.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im