گوگل teases آینده آن لانه صفحه اصلی بلندگو زیر صدور گواهینامه تصاویر

در غیر منتظره ایمیل فرستاده شده به مطبوعات گوگل طعنه آینده آن لانه صفحه اصلی بلندگو. با توجه به زمان بندی ما م

توسط BASHARIATEMROOZ در 20 تیر 1399

در غیر منتظره ایمیل فرستاده شده به مطبوعات گوگل طعنه آینده آن لانه صفحه اصلی بلندگو. با توجه به زمان بندی ما می توانید انتظار آن را به ظاهر بعدی ساخته شده توسط گوگل رویداد – که به طور معمول طول می کشد گاهی اوقات در ماه اکتبر. طولانی نیست قبل از اینکه گوگل خانه جدید خود را در لانه بلندگو, عکس از دستگاه ظاهر در یک پایگاه داده سایت.

Images revealed by FCC documents Images revealed by FCC documents Images revealed by FCC documents Images revealed by FCC documents
تصاویر فاش شده در اسناد FCC

جدید لانه بلندگو متناسب با آن دیگر لانه صفحه اصلی سخنرانان از نظر طراحی. آن را به یک نرم طراحی با گوشه های گرد و خود را تحت پوشش در همان پارچه دیده می شود در لانه خانه کوچک و لانه و خانه Max. جدید سخنران موفق خواهد شد اصلی گوگل صفحه اصلی بلندگو – یکی که به نظر می رسد مانند یک خوشبو کننده هوا.

Google teases its upcoming Nest Home speaker following certification images

کوتاه تیزر تصویری نیز به اشتراک گذاشته شده توسط گوگل نشان دادن بلندگو در سه رنگ مختلف: خاکستری, صورتی و خاکستری مایل به آبی رنگ است.

آن را خیلی بیشتر از یک هوشمند جدید صفحه اصلی بلندگو برای تحت تاثیر قرار دادن ما یک بار در گوگل سخت افزار رویداد های اطراف می آید. در سال گذشته ما در حال حاضر می دانستم که همه چیز در مورد گوگل صفحه 4 XL از قبل و ما کلی رویداد احساس اجباری و دنیوی است. در این سال ما انتظار میانی صفحه 4a در ممکن است, اما شاید با آیفون SE, تعجب, راه اندازی گوگل به نظر می رسد منتظر لحظه مناسب.

Alleged leaked renders of Pixel 5 Alleged leaked renders of Pixel 5 XL
اتهام, به بیرون درز, ارائه, از صفحه 5 (چپ) و صفحه 5 XL (سمت راست)

این صفحه 5 نیز انتظار می رود برای رسیدن به این سال, اما به عنوان یک حق بیمه-میانی دستگاه. گوگل دیده نشده و موفقیت های زیادی را در بازار بالا پایان پس از آن به نظر می رسد برخی از حرکت استراتژیک این زمان در اطراف.

منبع • از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im