گوگل خانه هوشمند اجلاس در جولای 8 برای اعلام جدید آندروید تلویزیون Chromecast

یکی دیگر از آینده محصول گوگل که نمی, این صفحه 4a شده است نشت زیادی به تازگی و است که آینده تلویزیون اندروید-طراحی جدید دانگل Chromecast موسوم به سابرینا. بر خلاف گذشته Chromecasts این را اجرا آندروید تلویزیون و در نتیجه باید که سیستم عامل کامل و رابط.

نه تنها این, اما آن را به یک کنترل از راه دور هوشمند با Google Assistant – که ما را به این واقعیت است که این غول جستجو است برگزاری یک خانه هوشمند اجلاس آنلاین در جولای 8.

Google Smart Home Summit on July 8 is perfect for announcing the new Android TV Chromecast

این شرکت نه به صراحت ذکر شده است که آن را می خواهد به پرده سخت افزار جدید در آن مناسبت, اما این امر می تواند عجیب و غریب, اگر این فقط یک تصادف است. جدید Chromecast اگر قیمت به فروش می تواند یک موفقیت بزرگ داده می شود که چگونه آن را در واقع می تواند در نوبه خود هر تلویزیون به یک هوشمند – و به گوگل بیشتر اطلاعات خود را در الگوهای مصرف ، از راه دور و full Android TV UI به شما کمک کند با قابلیت استفاده.

در کنار این شرکت همچنین می تواند پرده جدید گوگل, خانه هوشمند, بلندگو است که احتمالا رفتن به مارک لانه صفحه اصلی. که متناسب با خانه های هوشمند, تم و حتی بیشتر. همانطور که برای صفحه 4a, چه کسی می داند که این دستگاه ممکن است در نهایت به رسمی.

منبع | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im