گوگل روانه بازار بیشتر گوشی های هوشمند در سال 2019 از OnePlus

شگفت آور به اندازه کافی معلوم می شود که گوگل گوشی های هوشمند کسب و کار انجام نمی شود که همه بد حداقل در مقایسه با که در آن انتظارات خود را ممکن است.

با توجه به یک گزارش جدید از IDC غول جستجو به حال بسیار خوب سال 2019 در حمل و نقل 7.2 میلیون گوشی های هوشمند, ضبط 52 درصد رشد نسبت به سال 2018 است. نه تنها این, اما آن پیشی گرفت و وان پلاس از نظر حمل و نقل در سال گذشته است. که گفت: هر دو شرکت هنوز هم بسیار دور از ورود به صفحه 10 از سازندگان گوشی های هوشمند در سراسر جهان مبتنی بر حمل و نقل.

این ممکن است تعجب آور اخبار, داده, گذشته, گزارش, گفته, پیکسل 3a و صفحه 4 به فروش می رسد کمتر واحد در دو چهارم در دسترس از صفحه 3 را در همان زمان. اما در سال گذشته این شرکت همچنین گسترش صفحه فروش به بازارهای جدید (و در این رای خود را گوشی های هوشمند کسب و کار خواهد شد که رد پای جهانی در چند قرن) و در حالی که راه اندازی شماره تلفن های منتشر شده در سال 2019 شد و در واقع ضعیف تر از کسانی که از صفحه 3 به نظر می رسد مانند آنها سپس در آنجا ماند استوارتر.

گوگل اعداد هنوز گریه به دور از کسانی که از بزرگترین رقبای اما حداقل آن فروش گوشی های هوشمند به نظر می رسد در حال رشد و نه با یک تفاوت کوچک است. اجازه دهید ببینیم که چه چیزی اتفاق خواهد افتاد در این سال با به طور مداوم به تعویق افتاد صفحه 4a و صفحه 5 نسل شایعه چرخید گل سرسبد چیپ ست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>