گوگل انتشار اندروید 11 توسعه دهنده پیش نمایش 3 برای صفحه دستگاه

امروز گوگل آغاز شده نورد از سومین نسخه از آندروید 11 توسعه دهنده پیش نمایش به چندین صفحه دستگاه. متاسفانه ما ک

توسط BASHARIATEMROOZ در 5 اردیبهشت 1399

امروز گوگل آغاز شده نورد از سومین نسخه از آندروید 11 توسعه دهنده پیش نمایش به چندین صفحه دستگاه. متاسفانه ما کسی را توصیه نمی flash یک پیش نمایش توسعه دهندگان به ساخت پیکسل خود را اگر آن را در حال حاضر اصلی خود دستگاه به عنوان آن شاید ممکن است به اندازه کافی پایدار.

این به روز رسانی است که مورخ در آوریل 23 با ساخت تعداد RPP3.200230.017 و امنیتی وصله تا مارس سال 2020 است. است در حال اجرا است با Google Play services 20.12.14.

Google Pixel 3a گوگل صفحه 3a

اگر شما در حال حاضر در حال اجرا آندروید 11 توسعه دهنده پیش نمایش گوگل ارائه می دهد توانایی برای به روز رسانی به DP3 از طریق OTA به روز رسانی. شما می توانید پیدا کردن تصاویر کارخانه در منبع لینک زیر دانلود کنید.

یادداشت گوگل این به روز رسانی ارائه می دهد "رفع اشکال و مجموعه ای از بهره وری بهبود" که نمی گوید ما بسیار است. یک بار در اندروید 11 می رسد فاز بتا آن را نه تنها می توان تا حدودی پایدار برای استفاده روزانه اما آن را نیز می تواند بسیار آسان تر برای ثبت نام و کشش به روز رسانی OTA (over-the-air). در حال حاضر پیش نمایش توسعه دهندگان نیاز است که شما خود را پاک کردن صفحه دستگاه داده, بنابراین مطمئن شوید که به عقب تا فایل های قبل از فلش.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن