روز چهارشنبه گوگل منتشر آندروید 11 Beta 2 build با یک دسته از رفع اشکال. نیز وجود دارد برخی از تغییرات جزئی در سراسر UI جدید بتا ساخت. در یک نامربوط رویداد گوگل نیز سهوا نشان داد که قصد دارد به انتشار اندروید 11 علنا در 8 سپتامبر.

در یک “هی گوگل” خانه هوشمند, اجلاس, ارائه, در, یوتیوب, یک, عنوان, نشان داد زمانی که آندروید 11 ظاهرا رفتن به طور رسمی منتشر شد احتمالا برای گوگل صفحه دستگاه. تصویر زیر گرفته شده توسط پلیس آندروید (برای اولین بار گزارش شده توسط فون آرنانشان می دهد چه مجری میشل ترنر گفت: همراه با اسلاید است که به وضوح نشان می دهد که تاریخ راه اندازی. ویدیو حذف شده از چشم پس از گزارش.

 Android Police

عطف توجه ما به آندروید 11 Beta 2, گوگل, نوشته شده است, انتشار یادداشت در آندروید سایت توسعه دهنده. رفع شامل کنترل حرکت و رفتار و ثابت است که مانع از صفحه کلید ظاهر می شود به درستی. صوتی است که دیگر تحریف شده در برخی از بلندگو وجود دارد و برخی از کسب و کار بد بو با حجم کنترل زمانی که گوشی به لرزش.

Google releases Android 11 Beta 2 with bug fixes, to be released September 8

همانطور که با هر محصول بتا هنوز هم وجود دارد مسائل برجسته در سراسر رابط کاربری از جمله متناوب Wi-Fi قابلیت اتصال به کشو اطلاع رسانی مسائل و مسئله ای است که برخی از صفحه 4 کاربران قادر نخواهد بود برای بازگشت به اندروید 10 از طریق OTA. اتمام لینک منبع برای دیدن گوگل نسخه کامل یادداشت.

منبع • از طریق 1 • از طریق 2

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im