گوگل را هل آندروید 11 بتا راه اندازی یک بار دیگر نشان

آندروید گوگل 11 نقشه راه شده است هدف قرار دادن تمام انواع موانع به تازگی. اصلی گوگل I/O مارس 12 May 14 رویداد

توسط BASHARIATEMROOZ در 10 خرداد 1399

آندروید گوگل 11 نقشه راه شده است هدف قرار دادن تمام انواع موانع به تازگی. اصلی گوگل I/O مارس 12 May 14 رویداد لغو شد به طور کامل با توجه به COVID-19. با آن پیش بینی آندروید 11 نسخه بتا بدل به یک چهارم توسعه دهنده ساخت پیش نمایش از سیستم عامل. پس از آن برنامه ریزی شده در ژوئن 1, راه اندازی, نمایش آنلاین رویداد بود و بعد از آن به تعویق افتاد و به تاریخ 3 ژوئن. و در آخرین توسعه که تاریخ در حال حاضر اوراق و همچنین هل دادن همه چیز به عقب نامعین مقدار از زمان.

رسمی توسعه دهندگان اندروید حساب توییتر کاهش یافته است, اخبار همراه با بسیار معقول اشاره به آنچه به عنوان به احتمال زیاد انگیزه این تصمیم است. ادامه تنش در اوکلند لس آنجلس به نظر می رسد نقش عمده ای در اینجا. گوگل به طور معمول می کند بهترین خود را به قاب I/O وقایع را به عنوان یک جشن پر جنب و جوش اندروید اکوسیستم آن کاربران و آینده ای روشن. ما قطعا می تواند احترام به تصمیم و درک پتانسیل "فقیر طعم" اجتماعی پیامدهای برگزاری چنین نشان می دهد در حال حاضر.

Google delays Android 11 Beta, releases Developer Preview 4 instead

امیدوارم ادامه داد: تاخیر ندارد و هر مفهوم دیگر برای آندروید 11 خود را. ما در حال حاضر یک ایده کلی از برخی از ویژگی های جدید برای نگاه به جلو به در سیستم عامل. هنوز هم بسیاری از دیگر برنامه به طور بالقوه مهم بیت مانند اجباری بدون درز به روز رسانی پشتیبانی کمتر مورد بحث و کفن در رمز و راز. گوگل در حال حاضر وعده داده شده مجموعه ای از 12 "binge-شایسته" گفتگو در اندروید با شروع با اصول اولیه (چه جدید و چه جدید در سیستم UI) و پوشش بسیاری از موضوعات برای توسعه و Google Play اکوسیستم. در اینجا به این امید ما را به دیدن آن و همچنین راه اندازی بتا نشان می دهد هر چه زودتر به جای بعد. ما شما را نوشته شده اگر بیشتر پیشرفت سطح.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن