گوگل صفحه جوانه به زودی به روز رسانی با ویژگی های جدید و رنگ های جدید می رسند در ماه اوت

با توجه به فوربس خبرنگار جی McGregor, جدید, گوگل, پیکسل جوانه ها به دلیل یک “ویژگی رها کردن” است که در آن گوگل به روز رسانی خواهد شد این محصول برای پشتیبانی از بیشتر ویژگی های جدید است که در دسترس نیست در خارج از جعبه. گوگل انجام داده است از ویژگی های قطره برای صفحه دستگاه ها در گذشته, و این خواهد بود که اولین قطره برای صفحه جوانه.

بر اساس این گزارش تنها کلمه از ویژگی های رها, اما نه کلمه در چه واقع خواهد شد شامل به عنوان بخشی از رها کردن. بر اساس آنچه که شناخته شده است در حال حاضر گوگل احتمالا ممکن است به روز رسانی صفحه جوانه با تنظیمات اکولایزر برای تنظیم صدا با کیفیت تطبیقی صدا (این ویژگی است که باعث افزایش و کاهش حجم بر اساس شرایط محیط) می تواند بیشتر ترفند برای کاربر شاید عمر باتری می تواند با استفاده از یک تقویت و گوگل ممکن است در نهایت برای رفع این مسائل که برخی از آنها بیان شده در مورد بلوتوث صوتی برش.

Google Pixel Buds will soon be updated with new features, new colors to arrive in August

بر اساس یک توییت از @madebygoogle رسیدگی گوگل صفحه جوانه خواهد شد ورود در رنگ های جدید در ماه آینده. جوانه ها اعلام شد و وارد در چهار رنگ متفاوت اما تنها آنهایی که سفید برای فروش در دسترس هستند. رنگ های دیگر انتظار می رود آه نارنجی کاملا نعناع و تقریبا سیاه.

با افزایش رؤیت جدید گوگل صفحه گوشی (4a و 5) و لانه سخت افزار در بیشتر هفته های اخیر ما ممکن است نزدیک به یک MadeByGoogle رویداد از ما فکر می کنیم. گوگل رویداد است که به طور معمول در ماه اکتبر اما من یک احساس است که ما ممکن است با دیدن گوگل سخت افزار رسیدن زودتر از حد معمول این سال است.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im