گوگل صفحه جوانه ها در نهایت در دسترس

گوگل برای اولین بار اعلام کرد که نسل دوم صفحه جوانه در اکتبر 15 #MadeByGoogle رویداد سال گذشته همراه با گوگل ص

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 اردیبهشت 1399

گوگل برای اولین بار اعلام کرد که نسل دوم صفحه جوانه در اکتبر 15 #MadeByGoogle رویداد سال گذشته همراه با گوگل صفحه 4. بیش از شش ماه بعد, جدید, گوگل, پیکسل جوانه ها در نهایت در دسترس برای فروش. موج اولیه از بررسی نیز ارسال شده امروز با مثبت بیشتر نقد گوگل اولین پرداخت از TWS (واقعی بی سیم استریو) از earbuds.

نسل اول صفحه جوانه نمی شد یک فن های مورد علاقه. دو جوانه شد افسار توسط یک طناب است که هم متصل حق earbud به چپ – برش آنها را از هم جدا خواهد خراب کردن این اتصال است. با جدید صفحه جوانه, شما می توانید با استفاده از هر جوانه به طور مستقل از دیگری است.

Google Pixel Buds are finally available

جوانه های جدید می آیند در یک تخم مرغ به شکل موردی که می چرخانیم تا بسیاری مانند دیگر TWS earbuds. آن را همچنین می توانید با اتصال سریع به دستگاه های آندروید با "سریع جفت" هنگامی که شما برای باز کردن آنها را در نزدیکی یک دستگاه. گوگل وعده حذف تماس های تلفنی در باد می وزد و یا محیط های پر سر و صدا. در ضمن تطبیقی صدا به طور مداوم می تواند تنظیم حجم بسته به محیط اطراف خود است.

Google Pixel Buds are finally available

مانند سلف خود جدید صفحه جوانه به شما اجازه صحبت به گوگل دستیار دست آزاد. گوگل ادعا می کند شما می توانید این صفحه جوانه در زمان واقعی به ترجمه مکالمات. این ویژگی زمانی که صفحه اصلی جوانه بیرون آمد اما آن را clunky آن – ما تعجب می کنم که چقدر این بهبود پس از آن.

جدید صفحه جوانه خواهد بود "در طول زمان به روز با ویژگی های جدید از جمله یک به روز رسانی برای پیدا کردن دستگاه آن را نشان می دهد آخرین محل شناخته شده از از earbuds خود."

Google Pixel Buds are finally available

جدید گوگل صفحه جوانه های خرده فروشی برای $179 طریق گوگل فروشگاه بهترین خرید هدف (در ماه مه) خارج شده و در آمریکا حامل: AT&T در ایالات متحده تلفن همراه T-Mobile و Verizon. آنها در حال حاضر فقط در دسترس به وضوح اما سه رنگ اضافی: آه نارنجی کاملا نعناع و تقریبا سیاه و سفید در دسترس خواهد بود "در ماه های آینده". شایان ذکر است که تمام مدل های رنگ نشان داده شده است با یک سفید شارژ مورد.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب