گوگل صفحه 4a به فروختن آیفون SE شروع قیمت با دو برابر ذخیره سازی

گوگل صفحه 4a وصول به زودی احتمالا در اوایل ماه ژوئن است. پس از نشت ناخواسته از تلفن و یک ویدیو تست گوشی عملکرد و عمر باتری ما در حال حاضر به یادگیری بیشتر در مورد این گوشی قیمت گذاری شده است.

آن را در ابتدا شایعه شده که گوگل صفحه 4a شروع خواهد شد در $399 درست مثل آیفون SE. در حال حاضر با توجه به 9to5Google‘s منابع صفحه 4a می تواند هزینه کمتر از ارزان ترین آی فون. این ادعا است که گوگل را به فروش 128GB نوع صفحه 4a برای $349 در حالی که یک 64GB نوع ممکن است فقط $299.

گوگل صفحه 3a بسیار موفق بود در سال گذشته و تنظیم تهاجمی نقطه قیمت قطعا اجازه می دهد گوگل برای کشتی واحد بیشتر است. پس خود گوگل تیم نارضایتی با صفحه 4 و آن عدم شور و شوق برای راه اندازی این صفحه 4a ممکن است فقط آنچه پیکسل تیم نیاز در حال حاضر.

وجود یک امکان بزرگ ما را ببینید صفحه 4a راه اندازی در “اندیشه 11 بتا راه اندازی نشان می دهد که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 3.

این یک livestream رویداد که در آن گوگل اعلام خواهد شد برخی از چیزهایی که از آن انتظار می رود را در طول حالا لغو Google I/O از جمله رود اندازی آندروید 11 بتا عمومی.

Leaked Pixel 4a render
به بیرون درز صفحه 4a رندر

این صفحه 4a شایع است به بسته Snapdragon 730 چیپ ست با 6GB رم و یا 64 یا 128 GB از ذخیره سازی. این تلفن را با یک 5.8-inch HD ips+ صفحه نمایش OLED یک 12.2 MP عقب 8MP و دوربین جلو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>