گوگل صفحه 4a گزارش به تعویق افتاد تا اکتبر به سختی آبی به اوراق

گوگل صفحه 3a و 3a XL سال گذشته راه اندازی شد در مارس 7. ما شده اند مشتاقانه در انتظار برای صفحه 4a برای رسیدن به این شایعات در ابتدا نشان می دهد که گوگل قصد اعلام آن را در Google I/O. که رویداد لغو شد با توجه به همه گیر و گوشی نگه داشته شدن بیشتر به تعویق افتاد. عکس از گوشی و بسته بندی خرده فروشی به بیرون درز پشت در اوایل مارس و ما در حال حاضر بیش از دو ماه پس از آن.

آخرین گزارش می آید از جان Prosser از طریق توییتر. با توجه به فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه گوگل صفحه 4a شده است دوباره به تعویق افتاد پس از تلفن بود شد و مدتی در ماه جولای منتشر شد و در ماه اوت است. Prosser گزارش هنوز وجود داشته باشد راه اندازی یک رویداد در حال وقوع در جولای 13, اما منبع خود را نشان می دهد که یک نوع نمی اندازی تا اکتبر 22. در همان زمان به سختی آبی رنگ گزینه حذف در دسترس نباشد.

که تاریخ انتشار در ماه اکتبر برای تلفن های موبایل مانند صفحه 4a می تواند راه اندازی در حدود همان زمان به عنوان صفحه 5 اعلام شده است. Prosser قبلا گزارش شده که گوگل صفحه 4a دستگاه های آماده برای رفتن است اما تاخیر ستون بندی شده اند تا با توجه به “شرایط بازار”. مطمئنا COVID-19 تحت تاثیر بسیاری از صنایع و مردم تمایل به صرف. شاید گوگل می خواهد صبر کنید تا زمانی که مصرف کنندگان در حال آماده به خرید یک جدید میانی تلفن.

ما می توانیم حدس بزنیم که گوگل حتی ممکن است نام تجاری جدید تعریف این صفحه 4a به عنوان یک “صفحه 5از”. چرا گوگل از بین بردن سختی آبی گزینه است ؟ چرا گوگل نشسته در تکمیل صفحه 4a واحد است ؟ می تواند از آن بود که گوگل را به جای راه اندازی صفحه 4a نزدیک شدن به فصل تعطیلات ؟ در این نقطه وجود دارد که سوالات بیش از پاسخ. Prosser تا به حال دقت در دیگر سامسونگ و اپل شایعات اما عدم اطمینان از بازار باعث می شود آن را مشکل تر برای پیش بینی گوگل حرکت می کند.

Leaked Pixel 4a render
به بیرون درز صفحه 4a رندر

این صفحه 4a است که انتظار می رود برای رسیدن با 64GB حافظه داخلی و در حال اجرا یک پیکسل 730 6GB CPU و RAM. آن را به یک شبکه 5.81-اینچ صفحه نمایش OLED با صفحه نمایش QHD+ با وضوح و 12.2 مگاپیکسل دوربین اصلی با یک 8MP دوربین عکاسی از خود در پانچ-سوراخ برش. نیز وجود دارد یک 3,080 میلی آمپر باتری یک جک هدفون 3.5 mm و 4a دیگر شامل فعال لبه ویژگی های.

از طریق توییتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im