گوگل صفحه 4a گزارش ورود در جولای 13 با هیچ 4a XL نوع

ما در حال انتظار برای ورود Google صفحه 4a اما میانی صفحه دستگاه را نگه می دارد به تاخیر افتاد. ما امیدوار بودیم ما ممکن است جدید صفحه وارد در ژوئن 1 در Android 11 بتا راه اندازی livestream اما در حال حاضر یک گزارش جدید نشان می دهد در ماه ژوئیه انتشار.

با توجه به جان Prosser که قبلا پیش بینی, تاریخ انتشار, اپل, آیفون, SE, گوگل صفحه 4a در حال رفتن به منتشر شده در جولای 13. او تاکید می کند که 4a نمی خواهد آمد با 5G پشتیبانی می کند.

این صفحه 4a است که انتظار می رود برای رسیدن به در فقط سیاه و سفید و به سختی با یک گل میمون 730 chipset زوج با 4GB رم و انتظار در 64GB و 128GB انواع. وجود یک شبکه 5.81-اینچ صفحه نمایش OLED با صفحه نمایش QHD+ با وضوح. یک 3,080 میلی آمپر باتری خواهد قدرت گوشی.

Leaked Pixel 4a render
به بیرون درز صفحه 4a رندر

نقطه فروش کلیدی از صفحه 4a خواهد بود خود گوگل طراحی دوربین. این 3a در زمان عکس های بسیار زیبا برای کلاس قیمت خود را و ما انتظار این صفحه 4a به رقیب بیشتر گوشی های گران قیمت با یک خوبی بهینه سازی نرم افزار تجربه عمر باتری بزرگ و استثنایی عملکرد دوربین.

این صفحه 4a در اصل آمدن در گوگل I/O در ماه مه بود که لغو شود و کاهش می یابد به یک سری برنامه ریزی livestream حوادث به پا زدن کردن در ژوئن 1 که در آن گوگل عرضه خواهد شد اولین بار در اندروید 11 بتا عمومی. تلفن شایعه فروختن آیفون SE $399 قیمت با یک شایعه نقطه شروع از $299.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im