این صفحه 4a نشت می کرده است مانند دیوانه بیش از چندین هفته اما تا کنون گوگل ساخته شده است آن را رسمی به هر دلیل. در این میان اپل با معرفی اواسط محدوده مدعی برای این سال جدید آیفون SE – بنابراین در حال حاضر همه چشم ها در گوگل برای لحظه ای که آن را به تصمیم می گیرید در نهایت به آن حرکت می کند.

با توجه به جدید شایعه از آلمان صفحه 4a ممکن است در فروش در این کشور در مارس 22. اطلاعات این گزارش از وودافون یکی از حامل بیش از وجود دارد. این صفحه 4a می تواند در قیمت €399 در منطقه یورو خواهد بود که کمی کمتر از آیفون SE. در آمریکا آن را به طور گسترده ای انتظار می رود که این دو شروع می شود در همان $399 قیمت.

Google Pixel 4a may finally become available on May 22

مه 22 تاریخ انتشار است گفت: به خال خال شده است در اسناد داخلی در وودافون اما مثل همیشه فراموش نکنید که به هر شایعه با خرج کردن از نمک. با این وجود از آن زمان گوگل راه اندازی صفحه 4a داده رگبار گلوله از نشت دیده ایم در مورد آن تا کنون.

شایعات قبلی را ذکر صفحه 4a ورزشی شبکه 5.81-اینچ صفحه نمایش OLED با 1080×2340 وضوح یک 3,080 میلی آمپر باتری با 18W سیمی شارژ 12 MP دوربین عقب با OIS و یک 8 مگاپیکسل عکاسی از اهمیت (با 84 درجه میدان دید) جمع داخل سوراخ پانچ در صفحه نمایش. در راس خواهد بود Qualcomm Snapdragon 730 SoC.

منبع (در آلمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im