گوگل صفحه 4a محک و باتری تست شده

آخرین جزئیات نشت مربوط به منتشر نشده گوگل صفحه 4a نشان می دهد که دستگاه های مختلف در حال اجرا بازی ها و معیار نقاشی یک تصویر کامل از آنچه انتظار می رود از تلفن همراه هنگامی که آن را در نهایت راه اندازی شد. در این ویدئو ارسال شده توسط کوبا کانال یوتیوب TechnoLike Plus است که قبل از تولید صفحه 4a در دست است.

بازی صاف است حسن نیت ارائه میدهد از یک پیکسل 730 زوج به 6GB RAM – نه پیشرفته ترین ترکیب در اطراف, اما بد نیست یا. آن را قطعا یک گام از Snapdragon 670 در این صفحه 3a.

به عنوان معیار این صفحه 4a به ثمر رساند 268,973 در AnTuTu (که در اطراف آنچه Galaxy Note10 Lite مدیریت بهتر از یک Redmi Note 8 Pro), 2544/6370 در Geekbench 4.4 (تک/چند موضوع نمره) است که کمی بهتر از Galaxy Note10 Lite و کمی بدتر از یک کهکشان A71.

در نهایت این ویدئو می رود در عمق با عمر باتری نمایش اطلاعات باتری صفحه نمایش در جلو. گوگل صفحه 4a موفق به اندازه 7 ساعت و 21 دقیقه از صفحه نمایش در زمان در یک مناسبت و 5 ساعت و 20 دقیقه دیگر.

این صفحه 4a در اصل با توجه به اعلام on May 22, اما گزارش ها نشان می دهد ممکن است تا ماه ژوئن به تعویق افتاد.

آن را به یک شبکه 5.81-inch FullHD+ صفحه نمایش OLED با یک تک پانچ-سوراخ selfie camera یک پیکسل 730 چیپ ست 6GB RAM 64GB و یا 128GB ذخیره سازی و یک دوربین 12MP دوربین در عقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>