Google دیدار با ویدئو کنفرانس در حال حاضر رایگان برای هر کسی

گوگل باز گوگل آن دیدار با ویدئو کنفرانس خدمات به هر کسی که می خواهد به استفاده از آن به جای ارائه آن به شرکت و مشتریان آموزش و پرورش از طریق G Suite. این شرکت می گوید هر کسی با یک حساب کاربری گوگل در حال حاضر قادر به ایجاد جلسات تا 100 نفر است که می تواند هر مقدار از زمان — هر چند پس از سپتامبر 30th, آن ممکن است محدود کردن طول جلسه به مدت 60 دقیقه.

که حساب Google نیاز است که یک سخت اما. مردم نمی قادر خواهد بود به فقط یک لینک کلیک کنید و پیوستن به یک جلسه — آنها شما باید به سیستم وارد شوید. است که پس از جلسات می تواند بهتر کنترل خود میزبان امیدوارم از بین بردن امکان Zoombombing. گوگل نیز معرفی دیگر اقدامات ایمنی: مردم نه به صراحت اضافه شده به جلسه از طریق یک تقویم دعوت خواهد شد به صورت خودکار وارد یک اتاق سبز زمانی که آنها سعی می کنید برای پیوستن به یک جلسه و فقط اجازه دهید در زمانی که تایید شده توسط host. نسخه رایگان نیز ارائه تلفن ثابت شماره گیری اعداد برای جلسات.

کسانی که ایمنی متمرکز هشدارهای گوگل در حال راه افتراق آن ملاقات محصول از زوم که تا به حال صعود است که در طول چند ماه گذشته و هر دو گوگل و مایکروسافت پا به حالت صاف. افزایش توجه به زوم نشان داد مناجات از مشکلات امنیتی که به سرعت در حال رشد شرکت درهم به آدرس. اما گوگل به ظاهر امید هنوز هم وجود دارد یک باز برای افرادی که بی اعتمادی زوم.

گوگل اعتماد مشکلات خاص خود را دارد وقتی که می آید به کنفرانس ها و پیام ها محصولات. Google دیدار با تنها شد “گوگل ملاقات” در اوایل این ماه — قبل از این که خدمات به نام Hangouts را ملاقات کند. که یک میراث شکسته و پیچیده تاریخچه گوگل, پیام, و برنامه های این شرکت است که هنوز هم در تلاش برای فرار. Hangouts, چت گوگل شل و تیم های رقیب نیز به تازگی تغییر نام داد به گوگل چت.

برخی از کاربران گوگل ممکن است به یاد داشته باشید (و یا هنوز هم می شود با استفاده از) Hangouts, چت تصویری, یکی دیگر از کسانی که میراث محصولات. گوگل می گوید که محصول خواهد شد انتقال به Google دیدار با گذشت زمان به طوری که وجود دارد فقط یک پلت فرم برای هر دو مصرف کنندگان و مشتریان شرکت. گوگل آهسته و پیوسته پیشرفت است و ستایش برای کاربران سازمانی به دنبال ثبات از یک شرکت و یک بار آن معروف محصول-کشتار بهار شستشو اما در این مرحله آن را در زمان گذشته به طور کامل غروب Hangouts با نام تجاری.

گوگل پاسخگویی به تازگی به روز شده برای حمایت از “مشاهده گالری” the Brady Bunch-سبک قرار دادن تمام شرکت کنندگان در یک شبکه که زوم تا حد زیادی نکردم. حالت جدید در دسترس است در نرم افزار در سیستم عامل های تلفن همراه و داخل مرورگر در دسکتاپ.

که بعید است به تغییر در هر زمان به زودی — بر خلاف رقبای خود گوگل نگه داشتن G مجموعه و محصول مرتبط با آن به عنوان وب اولین نرمافزار. که اجازه می دهد تا آنها را برای همیشه به روز و ساده تر برای مدیریت از بومی ویندوز یا macOS برنامه های, اما این رویکرد می تواند به شما معرفی زحمتی مانند از دست دادن جلسه خود را در دریایی از زبانه ها و یا به طور تصادفی خروج از آن است.

در کنار مصرف کننده در دسترس برای دیدار با گوگل رونمایی یک لایه جدید برای G مجموعه که در آن خواستار “G مجموعه ملزومات” که شامل دیدار و همچنین گوگل درایو, اما نه جیمیل. همه زمان گرم Suite مشتریان هنوز هم دسترسی رایگان به پاسخگویی از طریق سپتامبر 30th.

در نهایت دیدار همچنین یکپارچه به Gmail — هر دو گرم مجموعه, نسخه های و به طور منظم مصرف کننده Gmail آدرس. در راه همان است که مایکروسافت قوی تر آن کار تسلط به رانندگی مردم به تیم های گوگل به طور کامل با استفاده از Gmail قدرت فشار خود را یکپارچه ویدئو کنفرانس نرم افزار.

زوم ممکن است اسیر زمانه اما گوگل و مایکروسافت در حال رفتن به انجام بهترین خود را به مطمئن شوید که آن را نمی کند جذب هر بیشتر از بازار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im