نقشه های گوگل به ارمغان می آورد COVID-19-به روز رسانی مربوط به ناوبری

در حالی که جهان در حال جنگ با COVID-19 گوگل تصمیم به مرحله با کمک به شهروندان است.

در یک پست وبلاگ این شرکت نشان داد که نقشه های گوگل در حال حاضر ارائه اطلاعات و دهید در مورد اختلال در حمل و نقل عمومی بازرسی مرزی و COVID-19 مراکز تست.

Google Maps brings COVID-19 restrictions-related updates to navigation

کاربران در آرژانتین, استرالیا, بلژیک, برزیل, کلمبیا, فرانسه, هندوستان, مکزیک, هلند, اسپانیا, تایلند پادشاهی متحده و ایالات متحده آمریکا را دریافت خواهد کرد یک پیام گفت: خدمات عمومی ممکن است به حالت تعلیق درآمد. که به نظر می رسد بر روی صفحه ناوبری هنگامی که این گزینه برای حمل و نقل عمومی انتخاب شده است. برخی از کشورها تصمیم به کاهش در حال اجرا قطار و اتوبوس برای کمک به درایو صفحه اصلی پیام به ماندن در خانه و محدود کردن قرار گرفتن در معرض از کارگران ضروری.

Google Maps brings COVID-19 restrictions-related updates to navigation

کاربران در کانادا و مکزیک و ایالات متحده خواهد بود رانندگی دریافت هشدار در هنگام عبور از مرزهای بین المللی. نقشه های گوگل را یادآوری است که وجود دارد ممکن است محدودیت ها و کاربر باید بررسی خود را که آیا ورود در این کشور است که ممکن است در نقطه مرزی.

Google Maps brings COVID-19 restrictions-related updates to navigation

جهت یابی به امکانات پزشکی است یکی دیگر از ویژگی های که در حال آمدن است با یک تغییر – در حال حاضر نقشه های گوگل می گوید که همه مراکز پزشکی می توانید تست برای COVID-19 کارگردانی شما به جای مناسب با توجه به وضعیت پزشکی است.

Google Maps busyness and crowdness features
Google Maps busyness and crowdness features

نقشه های گوگل اشتغال و crowdness امکانات

گوگل همچنین نورد در سطح بین المللی یکی از ویژگی های جدید است که به شما نشان می دهد چگونه شلوغ یک خط و یا یک ایستگاه است. این باید به شما کمک کند برای برنامه ریزی سفر خود را بر این اساس و برای جلوگیری از گردهمایی عظیم زمانی که ممکن است.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de