به تازگی گوگل بی سر و صدا معرفی یک راه برای د-ثبت نام شماره تلفن خود را از RCS پیام. گوگل در حال حاضر تمام اندیشه پیام بیش از ناهنجاری های اجتماعی است که اجازه می دهد تا کاربران ارسال پیام از طریق اینترنت به جای سرویس پیام کوتاه (SMS). RCS اجازه می دهد تا برای خواندن رسید full-res اشتراک گذاری تصویر و تایپ کردن اطلاعیه برای هر دو فرد و گروه چت موضوعات.

گوگل صفحه جدید ارائه می دهد آموزش در مورد چگونه به خاموش کردن “ویژگی های چت” که به طور موثر تبدیل کردن RCS چت. این صفحه نشان می دهد که شما می توانید به نوبه خود ویژگی های چت کردن اگر شما از دست رفته و پیام های قبل از تعویض به یک تلفن آندروید و یا تعویض به طور کامل به iMessage در آی فون.

Google makes it possible to de-register your number from RCS

اما در صورتی که شما لازم نیست دسترسی به تلفن های قدیمی به دلیل آن بود از دست داده و یا به سرقت رفته و یا اگر شما را فراموش کرده به خاموش کردن ویژگی های چت قبل از معامله يك دستگاه شما هم اکنون می توانید با پر کردن یک فرم آنلاین و دستی خاموش کردن ویژگی های چت.

Google makes it possible to de-register your number from RCS

همه شما باید انجام دهید این است که وارد کردن یک شماره تلفن همراه با ویژگی های چت را وارد کنید و یک بار-کد آن را برای شما ارسال شود شماره تلفن از طریق SMS. البته شما هنوز هم نیاز به دسترسی به دریافت اس ام اس در شماره تلفن خود را.

منبع • از طریق ق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de