جستجوهای گوگل برای اصطلاحات مربوط به COVID-19 خواهد شد در حال حاضر نمایش اطلاعات برای بیش از 2000 COVID-19 مراکز تست در سراسر 43 متحده آمریکا شرکت می گوید در آستانه.

وجود دارد دیگر تغییرات بیش از حد. هنگامی که شما چیزی را جستجو مربوط به COVID-19 شما در حال حاضر یک جدید “تست” تب به عنوان بخشی از اطلاعات نشان داده شده در گوگل COVID-19 هشدار SOS. هنگامی که شما کلیک کنید و یا شیر که تست tab, شما خواهید دید که تعدادی از منابع مورد COVID-19 تست در بالای نتایج جستجوی خود را. کسانی که شامل: یک لینک به مراکز کنترل بیماری را (CDC) آنلاین COVID-19 symptom checker یک پیشنهاد به صحبت کردن با یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی اگر شما فکر می کنم شما باید آزمایش لینک به COVID-19 تست اطلاعات خود را از محلی, مقامات بهداشت و درمان و توجه داشته باشید که شما ممکن است نیاز به تماس های آینده به یک مرکز آزمون به مطمئن شوید که شما در واقع می توانید یک آزمون.

تست تب را نیز به شما نشان می دهد اطلاعات در مورد خاص مراکز تست مگر اینکه شما در کانکتیکات, مین, Missouri, New Jersey, اوکلاهما, اورگان و پنسیلوانیا گوگل می گوید در آستانه. چرا که گوگل تنها رویه تست مکان های که تایید شده اند برای انتشار توسط مقامات بهداشتی این شرکت می گوید. به همین دلیل گوگل است لیست تنها یک مرکز آزمون واقع در آلبانی ایالت نیویورک اما این شرکت انتظار دارد برای اضافه کردن بیشتر New York لیست به زودی.

در اینجا چیزی است که نتایج شبیه من. من نوشتن این از پورتلند و یا پس از نتایج نیست لیست مراکز تست در نزدیکی من است.

COVID-19 معیارهای تست و در دسترس بودن متفاوت است بر اساس جایی که شما زندگی می کنند به همین دلیل است که گوگل با اشاره به سمت اطلاعات بومی و محلی با این منابع است. تست اطلاعات می آید از “سازمان های دولتی بهداشت عمومی ادارات و یا به طور مستقیم از موسسات بهداشت و درمان” با توجه به گوگل پشتیبانی از سند است.

گوگل راه اندازی شد COVID-19 وب سایت با اطلاعات و منابع در مورد این بیماری همه گیر در مارس 21. گوگل شرکت خواهر همانا نیز ارائه می دهد رایگان COVID-19 آزمون به مردم در بخش هایی از کالیفرنیا و نیوجرسی, نیویورک و پنسیلوانیا اگر آنها واجد شرایط پس از مصرف آنلاین غربالگری.

گوگل تنها شرکت کار به آن را آسان تر برای پیدا کردن COVID-19 تست اطلاعات است. هفته گذشته اپل راه اندازی یک وب سایت پس از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و آزمایشگاه است که ارائه COVID-19 تست می توانید اطلاعات خود را و به نظر می رسد در نقشه های اپل به عنوان نتیجه جستجو تست سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im