گوگل دو تماس های تصویری در مورد به دنبال یک کل خیلی بهتر

گوگل Duo تصویری برنامه چت است که در مورد به دست آوردن یک دست انداز بزرگ در تماس با کیفیت با تشکر ویدئو جدید codec تکنولوژی این شرکت در نظر دارد به رول در هفته آینده. این کدک به نام AV1 است این محصول از یک صنعت گسترده کنسرسیوم به نام اتحاد برای باز کردن رسانه ها است. AV1 جانشین VP9 و می تواند به طور قابل توجهی بالاتر داده ها فشرده سازی نرخ از قبل از استاندارد است که باعث می شود آن را برای تلفن های تصویری برنامه های کاربردی مانند جریان تلویزیون را نشان می دهد زندگی می کنند و مکالمه تصویری.

گوگل می گوید همه Duo تماس با شرکت استفاده AV1 ساخت حتی پهنای باند پایین تماس های ویدئویی به نظر می رسد کیفیت بسیار بالاتر از قبل است. کدک تغییر نیز کمک خواهد کرد که با تماس تصویری ثبات بیش از حد. در علاوه بر این به AV1 به روز رسانی گوگل نیز با انتشار یک عکس جدید از حالت دو از امروز شروع, بنابراین شما می توانید ضبط و سپس به اشتراک گذاری side-by-side عکس از شما و یک نفر دیگر در تماس خود را. این ویژگی خواهد شد در حال گسترش به گروه تماس “به زودی.” گوگل می گوید آن نیز برنامه ای برای افزایش گروه تماس اندازه از 12 شرکت کنندگان به آن را حتی بالاتر پس از بالا بردن حد از هشت اواخر ماه گذشته.

با افزایش تماس تصویری و teleconferecning در طول coronavirus همه گیر شرکت هایی مانند گوگل و رقیب زوم در حال مسابقه برای اضافه کردن ویژگی های جدید در حالی که به خصوص در زوم را در مورد حصول اطمینان از امنیت و حفظ حریم خصوصی دست نخورده باقی می ماند. اوایل امروز گوگل, اضافه شدن زوم-مانند مشاهده گالری برای آن شرکت تماس تصویری برنامه دیدار خواهد کرد.

گوگل همچنین گفت: این دیدن حیرت انگیز سربازان ارتش در اواز یا موسیقی دو نفری استفاده از جمله 800 درصد افزایش در پیام های ویدئویی. به همین دلیل گوگل می گوید این تغییر سیاست خود در آن پیام های ویدئویی است که می تواند ثبت و ارسال برای دوستان برای مشاهده پس از واقع به طوری که آنها می تواند به طور خودکار ذخیره شده به جای انقضای پس از 24 ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de