گوگل تاخیر آندروید 11 بتا, نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان 4 به جای

اوایل امروز توسعه دهندگان آندروید کانال رسمی یوتیوب منتشر کوتاه تیزر تصویری که در آن اعلام کرد راه اندازی تاریخ ژوئن 1 برای انتشار رسمی اندروید 11 Beta. به طور معمول گوگل را رها Android Beta هنگامی که گوگل I/O لگد کردن (که گرفته شده در مارس 12, 13 و 14) اما COVID-19 مجبور رویداد مهم را به طور کامل لغو شود.

گوگل در حال رفتن به لگد زدن مجازی کنفرانس شروع با #اندروید 11: بتا راه اندازی نشان می دهد. نشان می دهد شروع می شود در 8 صبح اقیانوس آرام (11 AM EST) در ژوئن 1 و برگزاری سخنرانی در موضوعات است که انتظار می رود برای Google I/O.

برای آندروید 11 ما انتظار داشتند سه توسعه دهنده پیش نمایش و سه بتا می سازد اما گوگل رفتم جلو و منتشر شده یک چهارم ساخت پیش نمایش تحت فشار قرار دادند و به نسخه بتا برنامه. Beta 1 می آید در ماه ژوئن بتا 2 در ماه جولای و بتا 3 در ماه اوت است. این نسخه نهایی است و پس از آن انتظار می رود پس از مدتی اما پس از #MadebyGoogle رویداد است که به طور معمول که در آن گوگل اعلام کرد بعد صفحه دستگاه زمانی در ماه اکتبر.

Google delays Android 11 Beta, releases Developer Preview 4 instead

چهارمین پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید 11 نمی آورد و هر گونه ویژگی های جدید – به ویژه پس از توسعه دهنده پیش نمایش 3 منتشر شد کمتر از دو هفته پیش. آن را به توسعه دهندگان زمان بیشتری را برای دریافت برنامه های خود را آماده برای آندروید 11 Beta. توسعه پیش نمایش 4 یک “به روز رسانی افزایشی برای ثبات و عملکرد”.

اگر صفحه دستگاه در حال حاضر در حال اجرا یک ساخت قبلی آندروید 11 نمایش دستگاه خود را به جلو و آخرین ساخت OTA. در غیر این صورت شما باید فلش آخرین تصویر به صورت دستی.

منبع: 1 * 2

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im