چت گوگل بر اساس RCS می رسد در ایتالیا و سنگاپور

سال گذشته گوگل ساخته شده فشار نهایی برای فعال کردن RCS در اندروید-طراحی دستگاه در سراسر جهان است. پس از فعال ک

توسط BASHARIATEMROOZ در 13 اردیبهشت 1399

سال گذشته گوگل ساخته شده فشار نهایی برای فعال کردن RCS در اندروید-طراحی دستگاه در سراسر جهان است. پس از فعال کردن RCS در ایالات متحده و بریتانیا و مکزیک و فرانسه با استفاده از خود گوگل سرور از طریق آندروید پیام های اس ام اس نرم افزار, RCS-چت مبتنی بر خدمات است که در حال حاضر زنده برای آندروید کاربران در ایتالیا و سنگاپور.

گوگل چت یک RCS مبتنی بر پلت فرم است که فعال نسل بعدی SMS و پیام رسانی است که اجازه می دهد تا برای ارسال از رزولوشن کامل فیلم و عکس (با محدودیت 100 مگابایت) نشان می دهد هنگامی که دریافت کننده(بازدید کنندگان) است (هستند) تایپ و پشتیبانی از خواندن و رسید و حتی در سراسر مرز. اگر چه وجود دارد بسیاری از دیگر مسنجر-پیام رسانی برنامه های موجود RCS مهم است زیرا آن نیاز به حداقل راه اندازی و با این نسخهها کار خارج از جعبه.

در H1 سال گذشته ما حامل اعلام کرد که کار بر روی یک صلیب-حامل برنامه است که قادر می سازد RCS در سراسر ایالات متحده و گوگل نبود داشتن آن است. آن را طولانی نیست پس از آن اعلام کرد که گوگل سریع ردیابی در سراسر کشور اجرای آن پلت فرم چت. پلت فرم خود را آغاز کرد ما در سراسر کشور اجرای بازگشت در ماه نوامبر.


هنگامی که شما شروع یک پنجره چت با یک یا چند گیرنده با گوگل "چت" را فعال کنید شما نگاه کنید به "گپ" در فیلد ورودی. اگر پیام ارسال خواهد شد به عنوان یک اس ام اس را می گویند "متن پیام" به جای.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب