روروک مخصوص بچه ها برق شرکت Gogoro تاسیس دو ارشد سابق HTC طراحان و فن است در مورد به راه اندازی اولین دوچرخه های برقی جدید Eeyo زیر با نام تجاری. آن را در آینده برای اولین بار به ایالات متحده در ماه مه قبل از رفتن به اروپا و شرکت در کشور تایوان مدتی در تابستان.

متاسفانه که همه ما می دانیم که در حال حاضر به لطف یک تیزر ارسال شده به Instagram و توییتر. اما با توجه به سابقه شرکت ما انتظارات بالا هستند.

Gogoro ساخته شده چلپ چلوپ بزرگ با راه اندازی اولین Smartscooter در سال 2015. این فن آوری های پیشرفته روروک مخصوص بچه ها نه تنها نگاه بزرگ آن را نیز شامل یک باتری نوآورانه-مبادله اشتراک سرویس و یک برنامه است که به شما اجازه شخصی خود را سوار. Gogogo سواران به سادگی کشیدن به هر 24/7 GoStation به جای خود تخلیه باتری در ثانیه است. این شرکت پس از تولید انواع روروک مخصوص بچه ها, طرح های است که به ارمغان آورد لمس سرگرم کننده و سبک به دو چرخ فرهنگ در روروک مخصوص بچه ها-وسواس تایپه و فراتر از آن.

چه که به ما بگویید که در مورد جدید Gogoro Eeyo e-دوچرخه ؟ هیچ چیز خاص است اما Gogoro اسکوتر در حال حاضر غرق در تکنولوژی در یافت حق بیمه, e-bikes. برخی از نمونه ها عبارتند از: نرم افزار-ارتقا پردازنده رایانه های ضد سرقت سیستم خودکار قفل کردن و باز است که با استفاده از نزدیکی یا بیومتریک کلید مقاوم در برابر خراش و پس از اتمام یکپارچه hub موتور دروازه کربن کمربند درایو پاناسونیک سلول های باتری و هیدرولیک دیسک ترمز. این شرکت همچنین تا به حال یک رابطه دیرینه با بوش.

در حال حاضر این است که قطعا زمان زیادی برای خرید یک دوچرخه الکترونیکی فرض کنید شما هنوز هم می توانیم یکی در میان بالا رفتن سرسام آور بیکاری و اوضاع مالی. با همه گیر زده شهرستانها مشتاق به بازگشت به کار به جای واکسن, e-bikes در حال تبدیل شدن جذاب تر جایگزین برای مسافران امیدوار به جلوگیری از حمل و نقل عمومی حفظ هوای تمیز و ورزش کسانی که ریه ها در این فرآیند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im