بروید بخوانید این داستان در مورد چگونه COVID-19 در زمان بیش از کشتی های کروز

بسیاری از صنایع شده است منفی نهفته رمان coronavirus از جمله صنعت کروز با کشتی های کروز تلقی برخی از خطرناک ترین مکان ها با توجه به محدود جریان هوا و فضاهای محدود. با هیچ جهانی سازمان یا آژانس پیگیری موارد از کشتی های کروز از میامی هرالددر فلوریدا مستقر روزنامه تصمیم به پیگیری شیوع بیماری در oceangoing کشتی های کروز.

به عنوان از آوریل 23rd, the Miami Herald در بر داشت حداقل 3,582 مردم در طول و یا به طور مستقیم پس از کروز را آزمایش مثبت برای COVID-19 با “حداقل 65 نفر” مرده به عنوان یک نتیجه. این COVID-19 نفر از آنها در ارتباط بودند به حداقل 54 oceangoing کشتی کروز — تقریبا یک پنجم از اقیانوس جهانی کروز ناوگان. اما این تعداد هنوز هم می تواند رشد کند, با خروجی متعهد به ادامه پیگیری و ارائه به روز رسانی هفتگی تا زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد.

برخی از آلوده مسافران فرستاده شد مستقیما از کشتی های کروز به بیمارستان اما بسیاری از بازگشت به خانه های خود — که برخی از آنها را در سفر بازگشت به خانه از طریق پروازهای تجاری به طور بالقوه گسترش این ویروس حتی بیشتر. اضافه کردن به این مسئله این واقعیت است که بسیاری از اعضای خدمه قادر به ترک کشتی های خود را با توجه به این ویروس در یک نقطه 15 کشتی های کروز بودند چرخش در اطراف PortMiami ترک آنها را به عنوان “اردک نشسته برای شیوع بیماری” میامی هرالد گزارش.

میامی هرالد خبرنگاران داده های جمع آوری شده از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری, خارجه بهداشت, اخبار, گزارش و مصاحبه از مسافران و خدمه آن کشتی. خروجی رسیده به چهار جهان مهم ترین خطوط کروز هر چند تنها کارناوال و MSC Cruises ارائه داده است.

شما می توانید خواندن میامی هرالد‘s گزارش کامل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید