برو از خواندن این تحلیل از آی فون جدید SE AI طراحی, عمق سیستم دوربین

بر خلاف اکثر گوشی های منتشر شده این روزها آیفون جدید اپل SE فقط یک 12 مگاپیکسلی عقب لنز دوربین است. اما معلوم است که یک دوربین است که هنوز هم بسیار خوب است حداقل به خوبی روشن شرایط همکار من دیتر Bohn موجود در آی فون خود را SE نقد و بررسی.

برای عکس پرتره, آی فون SE دوربین با استفاده از یادگیری ماشین به منظور برآورد عمق میدان و بن Sandofsky یکی از توسعه دهندگان تلفن همراه, عکاسی, برنامه هالید در زمان نزدیک نگاه کنید که چگونه در چگونه عکس های پرتره گرفته شده توسط SE تک دوربین در واقع کار می کنند.

قابلیت های کلیدی آیفون SE حالت عمودی است که می توانید انجام دهید چیزی به نام “یکچشمه عمق برآورد” است که فعال شده توسط آی فون SE A13 Bionic پردازنده (همان پردازنده در آیفون 11 و 11 طرفدار). که پردازنده و عمق برآورد اجازه می دهد تا تلفن ضبط عمق نقشه ها به صورت عکس های متفاوت از, می گویند, آی فون, XR, که همچنین دارای یک لنز. Sandofsky یافت که SE حتی می تواند برآورد عمق برای تخت عکس.

در یک مثال Sandofsky در زمان یک عکس از این عکس با آی فون XR و آی فون SE:

در این نوار لغزنده تصویر شما می توانید ببینید که چگونه این دو گوشی برآورد عمق. آیفون XR عمق نقشه در سمت چپ و آیفون SE است که در سمت راست.

آیفون SE عمق نقشه نیست نمایندگی کامل از عمق واقعی از صحنه با هر وسیله ای اما زیبا رفو سرد است که به خودی خود می تواند برآورد عمق واقعی یک تخت عکس ها در کامپیوتر با استفاده از یادگیری ماشین.

من به شدت توصیه به در نظر گرفتن چند دقیقه به خواندن Sandofsky وبلاگ به طور کامل. او می رود به جزئیات خیلی بیشتر در مورد چگونه SE دوربین قطاری عمق و دارای یک دسته نمونه های بیشتر از عمق آن نقشه برداری در عمل — از جمله یک مثال که در آن می یابد و در عمق 50 ساله, اسلاید, فیلم مادر بزرگ خود را!

و اتمام دیتر بررسی اگر شما می خواهید برای دیدن بیشتر از افکار خود را در مورد SE دوربین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im