جهانی ساعت هوشمند حمل و نقل رشد 12 درصد در Q1 از سال 2020 دیده بان اپل کاهش فروش 13 درصد

یک گزارش جدید از Canalys نشان می دهد برخی از گرایش ها در رشد جهانی ساعت هوشمند بازار است. در سراسر جهان, ساعت هوشمند حمل و نقل رشد 12% (سالانه) Q1 از این سال با وجود گسترش COVID-19 اخلال در بسیاری از جنبه های تولید و تدارکات و مصرف گرایی.

اپل رتبه اول در سهم بازار با 5.2 میلیون محموله های مختلف دیده بان اپل ، آن را ببینید 13 درصد کمتر محموله در طول همان مردم سال گذشته است. Huawei رتبه دوم با 2.1 میلیون واحد حمل با 113 درصد رشد یافت. سامسونگ در رتبه سوم با 1.8 میلیون واحد حمل در مقایسه با آن 1.2 میلیون نفر در Q1 2019. Garmin و Fitbit رتبه چهارم و پنجم بود. Garmin رشد 24 درصد (سالانه) در حالی که Fitbit کاهش یافت و 21 درصد (سالانه).

Global smartwatch shipments grew by 12% in Q1 of 2020, Apple Watch sales fell 13%

در طول سه ماهه اول و آمریکای شمالی اختصاص کمتر از یک سوم از ساعت هوشمند حمل و نقل برای اولین بار. تقاضا برای اپل سازمان دیده بان به طور پیوسته رشد در بازارهای خارج از کشور در حالی که فروش خود را آهسته در اروپا و آمریکا است. Canalys نسبت به شمال امریکا تمرکز بر AirPods که در طول این فصل تعطیلات را باید اپل و لوازم جانبی. رشد آن در خارج از آمریکای شمالی را می توان به حامل تبلیغات در جنوب شرقی آسیا و آمریکای لاتین است. در ضمن هواوی ارائه, ارتقاء, با, Huawei P40 در چین است.

Global smartwatch shipments grew by 12% in Q1 of 2020, Apple Watch sales fell 13%

چین بیشترین رشد را در ساعت هوشمند حمل و نقل 66٪. تلفن همراه را فعال کنید ساعت های هوشمند از اپل و Xiaomi ساخته شده تا بسیاری از چین متصل smartwatches و این است که نسبت به رشد اقتصادی چین در فروش. به دنبال به سمت بقیه 2020 چین ادامه خواهد داد به رشد در فروش ساعت هوشمند با مارک های محلی مانند Xiaomi, Huawei و Lenovo.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im