جهانی و همه گیر فقط فشار مرد نیاز به توده یونجه یا کاه چمن

EAMONN هلمز مشترک خطرناک 5G تئوری های توطئه در این روز اما آنچه دور از ذهن توطئه توضیح می دهد که او هنوز هم در f**king کار می کند ؟ سعی کنید این:

روشن فکران

این سازمان دارای تمام قدرت و اجرا می شود جهان است. همه چیز ما آنها تصمیم می گیرید. Eamonn نیست یکی از آنها است. او یکی از حیوانات خانگی خود را و نگه داشتن او به کار گرفته شده توسط ITV کمتر است و مشکل تر از راه اندازی یک وب کم.

شبیه سازی

ما تمام واقعیت است که یک شبیه سازی در حال اجرا بر روی یک کامپیوتر کوانتومی. هلمز است که یک قطعی در این شبیه سازی به عنوان کسی که untalented و میناکاری رو به عنوان او همیشه می تواند آن را در تلویزیون. هنگامی که جهان نقاط این ما را از خواب بیدار از شبیه سازی و آزاد می شود.

بیگانه آدم ربایی

پیدا کردن آن مشکل بیش از حد به ربودن مردم عادی و صرف یک شب anally کاوش آنها خاکستری بیگانگان تصمیم گرفته اند برای از نو خلق کردن احساس عظیم درد در الاغ هنگامی که شما از خواب بیدار با قرار دادن Eamonn هلمز در این صبح است.

چاق, نظریه زمین

تخت Earthers حفظ زمین مسطح است. چاق-Earthers بر این باورند که سیاره دور است اما قرار است در دور بیش از حد وزن در اطراف وسط. Eamonn هلمز مدیون او پیش فرض بهانه ای برای توطئه-پخش حرفه ای فیزیکی شباهت به این چاقی سیاره است.

هلمز شات JFK

با توجه به رسمی خود تاریخ تولد هلمز تنها سه بود که جان اف کندی کشته شد. اما او به راحتی می تواند از 20 سال مسن تر و اخاذی مافیا را به او چهار دهه پخش حرفه ای در ازای انگشت خود را بر روی ماشه آن روز سرنوشت ساز.

او دجال است

وحش صحبت از در آيات افزایش یافته است از گفتن کفرآمیز جلوه و تهدید به نابود کردن جهان به خوبی می تواند هلمز که در حالی که او نمی باید هفت سر است و حداقل این است که بسیاری از چانه. اشاره دوم وحش مراجعه به شرکت مجری اموزش Langsford.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de