جهانی Oppo Reno4 عبور چندین گواهی نامه های پیش از راه اندازی

در حالی که Oppo در حال حاضر پرده برداری از آن Reno4 سری در چین در ماه گذشته این ساز تنظیم شده است به معرفی دو نسخه برای بازارهای جهانی به زودی. هنوز هیچ تاریخ دقیق اعلام اما در حال حاضر ما دارای گواهینامه از TUV Rheinland و همچنین اتحاد Wi-Fi و Bluetooth SIG که تایید نزدیک شدن اندازی Reno4 سری.

TUV Rheinland listing

TUV Rheinland لیست

وانیل مدل ورزشی CPH2089 شماره مدل در حالی که نسخه حرفه ای دیده می شود به عنوان CPH2091. لیست تایید هر دو گوشی را با دو حالت Wi-Fi و بلوتوث 5.1 اتصال و اجرا خواهد شد و در ColorOS 7.2 مبتنی بر آندروید 10. با توجه به گمانه زنی ها Reno4 خواهد بود نزدیک به یکسان با نسخه چینی در حالی که این نوع نرم افزار را در صفحه نمایش است که به انتظار برای دریافت یک نرخ تجدید دست انداز از 90 به 120 هرتز.

Wi-Fi Alliance and Bluetooth SIG certifications
Wi-Fi Alliance and Bluetooth SIG certifications
Wi-Fi Alliance and Bluetooth SIG certifications

اتحاد Wi-Fi و Bluetooth SIG گواهینامه

این Reno4 سری مجهز به Snapdragon 765G chipset تا 12GB RAM, و همراه با 4000 میلی آمپر باتری. آنها از ویژگی های سه گانه دوربین با 48MP اصلی بورس و 32MP عکاسی از دوربین. هر دو با پانل های AMOLED با وانیل نسخه بسته بندی 6.43-اینچ صفحه نمایش و یک قرص به شکل برش در حالی که این نوع نرم افزار همراه با 6.55-اینچ پانل و ارائه می دهد یک تک پانچ سوراخ برش.

منابع 1 • 2 • 3 | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im