از دست رفته در تلفن های موبایل از YouTube رو به رشد محیط مصنوعی مدولار جامعه

در هفته های اخیر مصنوعی مدولار جم ویدئوها را شروع کرده اند ظاهر بیشتر در یوتیوب. این ویدئوها مرکز در دنده با دست در آینده در داخل و خارج از قاب به آرامی تنظیم یک دکمه یا فشار یک فیدر. در میان خواب آور برای تلفن های موبایل وجود دارد توده از چند رنگ, کابل, چراغ های درخشان و بیشتر از یک بیت از دکور. یک شات در یک چمدان با بخار فنجان چای در این نزدیکی هست. یکی دیگر احاطه شده است succulents. و همه آنها کاملا در آرامش به تماشای.

با همه گیر در این منطقی است که Eurorack عاشقان را صرف زمان بیشتری noodling در اطراف با دنده خود را. برای کسانی که آشنا Eurorack یک سینتی سایزر مدولار قالب بر اساس ماژول های فردی است که در خدمت اهداف خاص و یا به طور خاص برای تلفن های موبایل. زمانی که وصله هم آنها مجموع قطعات خود را: الکترونیکی جانوران که جوانه سیم و ایجاد آرایه ای از پیچیده شکلگیری برای تلفن های موبایل.

در 2018, Pitchfork تلقی این modular synth یوتیوب میکرو نوع “سوراخ خرگوش” جمعیت توسط یک نام تجاری منحصر به فرد از موسیقی محیط و متمایز زیبایی شناسی. “شامل خوشبو برای تلفن های موبایل چشمک زدن Led ها و پایین کلید set-پانسمان” نوشت: کمک ویرایشگر فیلیپ Sherburne, “آنها بخشی عملکرد بخش های فن آوری آموزش و بخش سمعی و بصری تصویر زمینه.” این نوع اتحاد chugged همراه باقی ماند اما خیلی تو رفتگی در دیوار.

وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از سازندگان ساخته اند که جم ویدئوها برای مدتی مانند جید Wii و HEYMUN. اما به عنوان رمان coronavirus گیره را در زندگی نشان می دهد و نگه می دارد و مردم در داخل تعدادی از این ویدیوهای آپلود شده در یوتیوب را آغاز کرده است در حال تیک تاک کردن است. آن را حس می کند به عنوان بسیاری از مردم زمان را به نشستن و آزمایش با دنده خود را و در نهایت پس از آن ایجاد و به اشتراک گذاری.

وجود دارد مقدار زیادی از حساب های جدید مخلوط با برخی از که بوده است اما در حال حاضر ارسال بیشتر. یکی با عنوان “شاتل فضایی” توسط یوتیوب تازه وارد آگوستین Fievet می گیرد در اتاق های کم نور با لهجه های گرم تب و تاب بودن از یک لامپ جدول. دیگری به نام “نزدیک” است که توسط __اشکال__ و یک قفسه احاطه بطری کودک نفس پوسته و گیاهان. اخیر مورد علاقه است “وودستاک 1” توسط رویا فروشنده که به سادگی نشان می دهد یک مولد Eurorack چپ به توافق خود در مقابل آتش آمیزش.

تمام ویدئوها احساس گرم و نرم. برای تلفن های موبایل تراوش به هر یک از دیگر در امواج و راه آنها از نزدیک قاب باعث می شود آن را احساس می کنید مانند شما در حال حاضر و شاید در همان اتاق. تاپیک لیوان چوبی میز با شکوه سبز و فرش دستباف. به سادگی قرار دادن آنها دعوت فضاهای قدردانی با هواپیماهای بدون سرنشین و fuzzy trickling یادداشت ها.

اگر شما به دنبال چیزی برای از دست داده و یا نگه داشتن ذهن خود را در وضعیت فعلی از همه چیز باید یک اسکن بر روی یوتیوب برای محیط های مدولار ویدئوها و یا در بررسی بر روی برخی از هنرمندان چنگال قبلا برفلد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>