نسل X قبول مسئولیت کامل برای Red Hot Chili Peppers

شما متقاعد شده است که جمع آوری برخی از مزخرف به عنوان یک کودک خواهد پرداخت کردن در بزرگسالی است ؟ مجموعه خود را به ارزش f**k همه در eBay? این وسواس نیست ارزش سرمایه گذاری خود را:

Pogs

مقوا دیسک? چرا ؟ همیشه وجود دارد رفتن به نادر pog که بازخوانی ثروت اما هیچ کدام از آنهایی که شما احتکار است که باعث می شود آنها دقیقا اتلاف پول پدر و مادر خود را به شما گفته بودند. بله که شامل براق kinis بیش از حد.

برچسب فوتبال

تمام کسانی که استراحت ناهار تماشای دشوار کودکان و نوجوانان از سال بالاتر از تفنگ خود را از طریق مجموعه ای از لیگ برتر ’97 مرلین برچسب برای هیچ چیز. حداقل به این خاطر که شما حتی نمی خواهم فوتبال برای شروع و فقط در تلاش برای مناسب.

نوعی اسباب بازی بچگانه کلاهبرداری

میلیون ها نفر از کودکان بودند فریب را به باور آنها می تواند yo-yo Tony Hawk, تسلط صدها نفر از کلاهبرداری های جهان نمی خواهید برای دیدن بیشتر از پدر و مادر خود بود. که چیزی گفته چون Tik Tok مسدود شده است و با بچه ها انجام می دهند واقعا پوچ گه و جمعآوری آن در.

موزیک

شما هرگز رفتن به نوبه خود سود جمع آوری مدل های از بازی های کارگاه. نه تنها شما را مجبور به خرید کیت اما شما تا به حال به چنگال برای این رنگ به عنوان, هیچ کدام ارزان شد. ذوب ارقام پایین قراضه و شما ممکن است گرفتن یک زن و شوهر از نشخوار.

با پيشرفت تحصيلی

شما سرسختانه دنبال کسانی که نمرات بالا و پشتکار انجام آن دسته از فعالیت های فوق برنامه اما جهان هنوز اجرا شده توسط stupids. اما حداقل شما را تحصیل نمایی از ظهور ناسیونالیسم پوپولیستی بنابراین شما می خواهید به احساس خود راضی که به شما کشیده به re-آموزش و پرورش اردوگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید