Garmin آپدیت های Fenix 6 غریزه و Tactix دلتا ساعت های هوشمند با شارژ خورشیدی

Garmin آورده شارژ خورشیدی برای آن سه محبوب ترین ساعت هوشمند خطوط با تازگی به روز شده Fenix 6 غریزه و Tactix دلتا smartwatches. علاوه بر این از شارژ خورشیدی با هدف گسترش باتری استقامتی از این ساعت.

Garmin updates Fenix 6, Instinct and Tactix Delta smartwatches with solar charging

این Fenix 6 Pro خورشیدی و Fenix 6S Pro خورشیدی را بین 9 و 14 روز از عمر باتری با توجه به ویژگی های استفاده می شود. در حال حاضر Garmin لیست 10.5 – 16 روز برآورد عمر باتری با توجه به مقدار مناسب از قرار گرفتن در معرض آفتاب. خارج از باتری افزایش جدید Fenix سری ساعت های هوشمند بیشتری را ردیابی خاص برای دوچرخه سواری در کوهستان, گشت و گذار و صخره نوردی داخل سالن.

خارج از جدید خورشیدی و باتری های اضافه شده ورزشی, حالت های جدید Fenix سری ساعت های هوشمند مطابقت با عملکرد منظم Fenix 6 و 6S Pro از جمله ساخته شده است در فای, GPS, و ذخیره سازی محلی و همچنین ردیابی خواب و NFC.

Fenix 6 Pro Solar and Fenix 6S Pro Solar
Fenix 6 Pro Solar and Fenix 6S Pro Solar

Fenix 6 Pro خورشیدی و Fenix 6S Pro خورشیدی

این Fenix 6S شروع می شود در $850 و در دسترس است در یک 47mm پوشش در حالی که Fenix 6 Pro خورشیدی شروع می شود در $949.

بعد تا ما غریزه سری که در حال حاضر ویژگی های گشت و گذار و تاکتیکی خورشیدی نسخه که ارائه کمتر قابل توجه از ویژگی های مجموعه اما در حال حاضر ارائه به 50 روز از عمر باتری با هر بار شارژ.

گشت و گذار نسخه ارائه می دهد 100 متر مقاومت در برابر آب رتبه و گشت و گذار-اضافات خاص مانند جزر و مد داده ها آمار.

Surf and Tactical Solar Editions
Surf and Tactical Solar Editions

گشت و گذار و تاکتیکی خورشیدی نسخه

تاکتیکی نسخه به ارمغان می آورد یک حالت خفا که می توانید غیر فعال کردن سازمان دیده بان ویژگی های ردیابی و همچنین سازگاری با night visions عینک. غریزه نسخه های شروع در $399.

در نهایت ما باید Tactix دلتا خورشیدی نسخه است که یک درجه نظامی ناهموار ساعت هوشمند با MIL-STD-810 امتیاز night vision goggles سازگاری و تا 24 ماه عمر باتری. آن را نیز گران ترین از این دسته با شروع در $1,099.

Tactix Delta Solar Edition
Tactix Delta Solar Edition

Tactix دلتا خورشیدی نسخه

یکی دیگر از ویژگی های جالب این سوئیچ کشتن که به طور کامل دستمال مرطوب تمام داده های ذخیره شده در ساعت است. آن را ویژگی های یک جراحی و تاکتیکی نایلون ساخت و همچنین تمام ویژگی های موجود در Fenix سری.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im