کهکشان S20 فوق العاده است که 400 دلار در این آخر هفته, دیگر گوشی های سامسونگ در ارائه بیش از حد

اگر شما در ایالات متحده شده اند و چشم دوخته اند Samsung Galaxy S20 فوق العاده اما خریداری نیست یکی هنوز, و اگر شما از ذهن نیست با استفاده از آن در Verizon, این است که قطعا یکی برای شما. این آخر هفته بهترین خرید است که مصرف $400 کردن قیمت دستگاه اگر شما آن را فعال کنید با ورایزون.

به طور معمول با این نوع از معاملات شما می خواهید برای گرفتن گوشی بر روی حامل قسط ماهانه طرح است. شما پرداخت خواهد شد $36.66 هر ماه برای دو سال, آوردن مجموع به $879.84 است که بهترین قیمت دیده ایم برای S20 فوق العاده است.

Galaxy S20 Ultra is $400 off this weekend, other Samsung phones on offer too

این تنها گوشی سامسونگ که در ارائه ، شما می توانید از تخفیف از سوی دیگر دو تن از اعضای S20 خانواده به عنوان به خوبی و کهکشان A51 می تواند شما را برای $274.99 (اگر شما آن را فعال کنید پس از خرید) است که 125 دلار کمتر از آن توصیه می شود قیمت فروش است. شما همچنین می توانید صرفه جویی تا 300 دلار در Note10 سری با واجد شرایط و فعال سازی و 100 دلار در کهکشان A71 برای Verizon یا AT&T.

اگر شما علاقه مند در هر یک از این معاملات مطمئن شوید که شما برای بهترین خرید قبل از تعطیلات آخر هفته است و پس انداز و فرصت ها از بین رفته اند.

منبع | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید