Fred Armisen ستاره در گوگل جدید, هوشمند, بلندگو, مبارزات انتخاباتی, آغاز ماه معاملات

روز دوشنبه گوگل کاهش یافته است یک زن و شوهر از تبلیغات بازیگران, بازیگر, نویسنده و کمدین Fred Armisen – که هر دو احساس بسیار شبیه skits از این بازیگر تلویزیون نشان می دهد Portlandia. اولین آگهی که به نام “لانه مدیتیشن گورو | پیدا کردن صلح درونی فورا”. این یکی را نشان می دهد لانه صفحه اصلی توانایی به بازی موسیقی آرامش بخش و یا برای تلفن های موبایل که احساس می کند مانند چیزی است که هر فرد می خواهید برای سلامت عقل خود را در طول این زمان های عجیب و غریب.

دیگر تصویری است که گوگل را از لگد زدن به یک ماه از تبلیغات پیشرو تا پایان تابستان. گوگل خواستار آن را “روزانه ویژه” و ارائه خواهد شد معاملات روزانه در خانه و لانه خود را هوشمند صفحه اصلی محصولات. از طریق Armisen را مجموعه ای از kooky شخصیت او را نشان می دهد چیزهای مختلف شما می توانید از گوگل برای انجام و نشان می دهد لانه خانه هوشمند مفت ادغام و اواز تماس تصویری قابلیت های.

شما می توانید سر به GoogleStore.com برای دیدن گوگل روزانه تبلیغاتی ویژه در لانه صفحه اصلی موارد. با گوگل آماده سازی برای انتشار یک لانه جدید خانه سخنران و سخت افزار آن رویداد در اطراف گوشه یک ماه از سخت افزار تبلیغات به نظر می رسد مثل یک راه معقول پاکسازی مسن موجودی در پیش بینی از دستگاه های جدید. فعلی لانه صفحه اصلی معامله است صرفه جویی در $20 در 2 بسته از لانه مینی. (در اصل $98 در حال حاضر $78).

Google teases its upcoming Nest Home speaker following certification images

گوگل انتظار می رود به اعلام جدید گوگل صفحه دستگاه ها از جمله طولانی تاخیر گوگل صفحه 4a و حداقل یکی (شاید دو) جدید صفحه 5 اواسط محدوده مدل. آن بوده است که قبلا گزارش شده که گوگل در صفحه 4a سهام بوده ولی منتظر لحظه مناسب برای رها کردن تلفن. با گذشت زمان آن را احساس می کند مانند گوگل است که فقط در حال انتظار برای اعلام آن در کنار صفحه 5.

Alleged leaked renders of Pixel 5
Alleged leaked renders of Pixel 5 XL

اتهام, به بیرون درز, ارائه, از صفحه 5 (چپ) و صفحه 5 XL (سمت راست)

گوگل سخت افزار حوادث تاریخی را مدتی در ماه اکتبر. در این سال پیکسل خواهد بود بسیار متفاوت از این است که ما نمی خواهد حکومت تغییر در این رویداد را از تاریخ به زمانی نزدیک به 8 سپتامبر است که زمانی که گوگل انتظار می رود که به انتشار نسخه نهایی اندروید 11.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de