The empty Foxconn “innovation center” in Eau Claire, Wisconsin, on April 10th, 2020

در ماه آوریل گذشته در آستانه گزارش داد که Foxconn “مراکز نوآوری” های پراکنده در سراسر ویسکانسین شد تا حد زیادی خالی و بازسازی شد متوقف شده است. چند روز پس از این که مقاله منتشر شده Foxconn در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کند که آن را خریداری کرده بود و در عین حال یکی دیگر از ساختمان و خبرنگاران که در آستانه‘s گزارش نادرست بود.

به طور خاص Foxconn آلن یونگ گفت: در آستانه‘s داستان بود “بسیاری از اشتباهات و ما در واقع را اصلاح و ما را به ایجاد یک بیانیه در مورد آن است.”

“من می توانم به شما اطمینان دهم که آنها خالی” یونگ گفت. “اما ما همچنین نمی خواهید مردم را به صعود تا بر روی درختان و نگاه به مطمئن شوید که ما را اشغال.” (برای ثبت: هیچ کس تا به حال صعود بر روی درختان. ما به سادگی به پنجره نگاه میکرد.)

یونگ رفت. “ما نمی در واقع تلاش برای به دست آوردن ساختمان به ترک آنها خالی است. ما یک طرح و در واقع ما مطمئن خواهند شد که این ساختمان مناسب و مجهز و قبل از اینکه ما حرکت مردم در,” او گفت:. “بنابراین شما می توانید بیشتر در آینده در ماه آینده سال آینده یا پس” یونگ گفت.

“من می توانم به شما اطمینان دهم آن خالی خواهد بود و آنها در حال خالی نیست در حال حاضر,” او اضافه شده است.

“آنها در حال خالی نیست در حال حاضر” بود کنجکاو راه برای توصیف ساختمان که شبیه این در آوریل 2019:

The empty Foxconn “innovation center” in Eau Claire in April 2019

یونگ این نظر در تاریخ 12 آوریل 2019. آن است که در حال حاضر آوریل 12th, 2020 ساخت آن دقیقا یک سال پس از Foxconn وعده داده شده یک بیانیه و یا اصلاح در مورد آستانه‘s, گزارش از ساختمان خالی در ویسکانسین. که بیانیه یا اصلاح هرگز وارد شده است.

و ساختمان ها هنوز خالی است.

در اینجا یکی دیگر از عکس های گرفته شده از Foxconn را مرکز نوآوری در Eau Claire, Wisconsin این گذشته جمعه:

The empty Foxconn “innovation center” in Eau Claire, Wisconsin, on April 10th, 2020

Foxconn در ابتدا وعده داده شده به نوبه خود دو ساختمان در یو کلر به فضای اداری و امکانات پژوهشی. آن را هرگز خریداری شده یکی از ساختمان ها و گرفته است از هیچ اساسی اجازه ها و پروانه ساختمان برای دیگر شیشه ای-خوی در مرکز شهر ساختمان در تصویر بالا.

مت جواهر, یک استاد مهندسی در نزدیکی دانشگاه ویسکانسین — Eau Claire که Foxconn قرار بود به استخدام از, گفته شده است وجود دارد “هیچ فعالیت قابل مشاهده آنچه” در اموال. Foxconn نیز وجود ندارد و در مدرسه حرفه ای عادلانه این فوریه.

سبز خلیج مرکز نوآوری نیز بدون پیشرفت است. در اکتبر 2019, WPR گزارش شده که این پروژه به نظر می رسد در خود نگه دارد. چند روز بعد Foxconn گفت: هنوز برنامه ریزی برای توسعه نوآوری مراکز و شرکت به نظر می رسد به راه اندازی مجدد حداقل برخی از پروژه های انتخاب پیمانکاران برای نوسازی یک طبقه از آن خلیج سبز ساختمان. در آن زمان این شرکت گفت: این برنامه ریزی برای نوسازی 4,800 فوت مربع از فضای اداری برای شرکت میزبان رویدادها و استخدام درایوهای. آن را تا به حال در اصل برنامه ریزی شده به 200 نفر پرسنل مشغول به کار در یک 16,000 فوت مربع فضا است.

با توجه به کوین Vonck توسعه مدیر سبز خلیج Foxconn ارسال نظر دارد نسبت به پایان سال 2019 حتی کوچکتر فضا: 3,500 فوت مربع از فضای اداری برای 49 نفر. اما هیچ مجوزها گرفته شده است و ساخت و ساز هنوز به آغاز خواهد شد.

“من شنیده ام و نه چیزی از Foxconn تیم به تازگی گفت:” وندی تاونسند مدیر پروژه در خلیج سبز اداره جامعه و توسعه اقتصادی است. “آنها تمایل به در طرف ساکت تر.”

جستجوی سوابق Foxconn ملک در مدیسون تبدیل شده تا بدون مجوز ساخت و مستاجرین دیگر از ساختمان دیده نمی شود هر Foxconn کارکنان.

شرکت کردم و اجازه عوض کردن 1,451 فوت مربع در آن رکین ساختمان نسبت به پایان سال گذشته اما این معلوم نیست که آیا هر گونه ساخت و ساز رخ داده است. (Foxconn در ابتدا گفت: این برنامه ریزی به عوض کردن 20,000 متر مربع و باز در ژانویه 2019.) راسین و مدیسون مقامات در پاسخ به یک درخواست برای به روز رسانی بر روی خواص.

در Foxconn را میلواکی ستاد هفت طبقه در مرکز شهر ساخت که قرار بود به همچنین خانه یک مرکز نوآوری مهم ترین مجوز این شرکت اعمال می شود برای تعمیر و نوسازی آسانسور و درب خروج. در ماه ژانویه Ixonia بانک نقل مکان به ساختمان طبقه اول.

Foxconn نیز در ادامه به اجاره کردن آن سبز خلیج ساختمان به کسب و کارهای دیگر Vonck گفت. آن مدیسون و رکین مراکز نوآوری هنوز اشغال شده توسط بانک ها است که وجود دارد قبل از Foxconn خریداری ساختمان.

سابق Foxconn کارمند گفت: در آستانه این شرکت هرگز نمی تواند کاملا شکل چه باید بکنید با مراکز نوآوری. “آنها ثابت محوری” او گفت:. در یک نقطه این شرکت برنامه ریزی شده به آنها را تبدیل به WeWork-سبک coworking فضاهای. اما او گفت: اجاره نیز یکی از چند تولید درآمد پروژه های Foxconn تا به حال در ویسکانسین.

“کل زمان من در Foxconn تنها چیزی که سودآور بودند کسانی که در فضاهای که در آن ما تا به حال اجاره مستاجران. هیچ چیز دیگری به ارمغان آورد در سود یا درآمد,” او گفت:. “برای آنهایی که به طور کامل خالی بود در یو کلر بدیهی است که ما نمی آوردن هر چیزی در. که از دست دادن بود.”


اصلی Foxconn پروژه — کارخانه در ماونت پلزنت — به نظر می رسد در حال حرکت رو به جلو البته در مقیاس بسیار کوچکتر از عظیم نسل 10.5 ال سی دی ساخت کارخانه در ابتدا وعده داده شده و مشخص شده در این شرکت قرارداد با دولت است.

در اوایل این ماه شرکت ارائه گزارش پروژه به دولت این ادعا آن در حال حاضر در استخدام بیش از 550 نفر به اندازه کافی واجد شرایط برای سودآور کردن یارانه ها است. (اکثر استخدام شدند در پایان سال گذشته است.) و اگر چه هیچ ال سی دی ساخت تجهیزات گزارش شده است که پس از رسیدن به کارخانه Foxconn اعلام کرده است یک غول گنبد شیشه ای است که یک مرکز داده همراه با تخفیف به رباتیک قهوه کیوسک و زنگ اجزای سیستم در چه بوده است به عنوان یک “مخلوط بالا پایین-به-حجم متوسط” استراتژی ساخت. و هفته گذشته Foxconn و Medtronic اعلام کرد قصد دارد برای ساخت هواکش در کارخانه در ظرف چهار تا شش هفته.

اما معلوم نیست که آیا Foxconn را دریافت هرگونه یارانه ها. دولت هشدار داده Foxconn که بارها و بارها به دلیل آن است که ساختمان یک دور نوع های مختلف از کارخانه از آنچه که در اصل شرح داده شده در قرارداد و آورده بود در یک Foxconn تابعه در اصل بخشی از معامله قرارداد را به تجدید نظر شود. Foxconn خودداری کرده است به بازنگری قرارداد. همچنین شایان ذکر است که سال گذشته Foxconn ادعا کرد که شاغل 189 نفر از کارگران اما پس از آن ممیزی در بر داشت تنها 113 ملاقات ضوابط در قرارداد.

در بیانیه خانم هیوز مدیر عامل ویسکانسین اقتصادی شرکت توسعه نظارت بر توافق گفت: در آستانه که Foxconn را گزارش خواهد حسابرسی و بررسی و مذاکرات بر سر قرارداد در حال انجام است. “گفتگوهای ما با Foxconn در مورد هماهنگی با قرارداد با پروژه ادامه آن است WEDC هدف برای انجام این کار به منظور حمایت از پروژه” هیوز گفت.

کارخانه تنظیم شده است برای باز کردن در مه — Foxconn تلقی شده است ساخت و ساز “ضروری” و کار همچنان ادامه دارد حتی در ویسکانسین اقامت در خانه سفارش دهید. معلوم نیست دقیقا چه چیزی در این کارخانه تولید خواهد شد هنگامی که آن را عملیاتی می شود.

Foxconn نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de