فراموش نکنید littering: پنج راه برای خراب کردن نقاط زیبایی برای دیگران

پس از واکنش تند به بستر در کشور ما پارک ها و سواحل آن شما ممکن است به دنبال راه های جدید برای خراب کردن بریتانیا در نقاط زیبایی. در اینجا برخی از پیشنهادات.

تشویق dogging تا بن نویس

هر آخر هفته تعداد بیشماری از مردم را در چالش رسیدن به قله های بریتانیا قله است. تصور متوسط رامبلر را نفرت زمانی که آنها در سراسر تلو تلو خوردن به همان اندازه زوج ماجراجو از اسکس کوبیدن دور در یکی دیگر مثل یک انبار درب در یک طوفان است.

نادیده گرفتن محدودیت پارکینگ در استون هنج

استون هنج متعلق به مردم پس از آن به سختی به نظر می رسد عادلانه است که شما نمی توانید پارک مناسب بعدی به آن خواهم شما را با خانه خود را. سر و صدا از طریق حصار در Vauxhall Astra لنگ استریو و آتش کباب کردن در افتاده sarsen سنگ.

رنگ صخره های سفید دوور

این ورا Lynn آهنگ سنین پیش پس از انجام این صخره واقعا نیاز خود را USP کنه ؟ اگر شما به اندازه کافی رنگ شما می توانید آنها را جالب تر رنگ مانند بنفش و در عرض چند روز. شخص شما را آزار بیشتر است Nigel Farage که بسیار عالی جایزه اضافه شده.

شروع یک خود را انتخاب کنید درخت’ کسب و کار در جنگل شروود

در طول تابستان خود را انتخاب کنید توت فرنگی’ سایت های کسب و کار. مقیاس آن را با ارائه 400 هکتار از خیره کننده, بریتیش, جنگل و بیل. این مطمئن شوید که برای اثبات این آمار که در عرض چند هفته یک بار این جنگل پر رونق خواهد شد کاهش می یابد به چیزی بیش از شاخه های.

راه اندازی یک حزب قایق در دریاچه ویندرمر

مردم عاشق صلح و آرامش منطقه دریاچه پس چرا f**k آن را با راه اندازی یک, بزرگ, پر سر و صدا قایق پر از شاش کردن بالای مردم استفراغ بیش از این طرف ؟ یک راه لذت بخش برای خراب کردن آن را برای هر کس دیگری.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im