موتورولا Nexus 6 در آمد در یک بار عجیب و غریب. گوگل به تازگی به فروش می رسد از بخش موبایل موتورولا به لنوو ماه زودتر و گوشی های هوشمند دنیا در یک ناگهانی انتقال به 64 بیتی پردازنده. همچنین شاخص قیمت در حال افزایش است, چیزی است که گوگل در تلاش برای مبارزه با مقرون به صرفه Nexus 4 و 5 اما این گوشی متفاوت بود.

با Nexus 6 گوگل اقدام به ایجاد یک دستگاه حق بیمه و در بسیاری از موارد از آن موفق شد. اما 650 دلار برچسب قیمت برای مدل 32GB نشستن نیست حق با بسیاری از Nexus طرفداران و بزرگتر 5.96″ نمایش بود و مخالفان آن را به عنوان به خوبی. این بود که زیادی حتی فبلت استانداردهای 2014.

Nexus 6 hands-on
Nexus 6 hands-on
Nexus 6 hands-on

موتورولا Nexus 6

این نمایش تا به حال HD رزولوشن 1,440 x 2,560 پیکسل و یک پنل AMOLED – بازگشت به فرم برای Nexus سری ساخته شده است که اولین آن با AMOLED. صفحه نمایش روشن و رنگارنگ و بالای آن تعداد پیکسل ساخته شده برای آرایش PenTile.

اطراف صفحه نمایش دو جلوی بلندگو چیزی است که بعدها تبدیل به استاندارد بر روی صفحه گوشی. همان می رود برای مقاومت در برابر آب.

Nexus 6
Nexus 6
Nexus 6

Nexus 6 و Moto X (2nd Gen)

موتور X (2nd gen) در خدمت به عنوان پایه ای برای Nexus 6, طراحی, اما نمی تواند با آن رقابت به طور مستقیم آن 5.2″ AMOLED صفحه نمایش کوچکتر بود و Snapdragon 801 chipset کمتر از آنچه گوگل تلفن ارائه شد.

Flashback: the Motorola Nexus 6 was the best in the series and it changed Google

اومد با Snapdragon 805, آخرین, Qualcomm گل سرسبد 32 بیتی تراشه. این کمی بی دست و پا به آندروید 5.0 اب نبات چوبی – OS که معرفی شد توسط Nexus 6 – برای اولین بار به پشتیبانی از 64 بیتی پردازنده.

البته کوالکام (دیدن اپل CPU های 64 بیتی در آیفون 5s از سال 2013) با عجله از Snapdragon 808 و 810 با پشتیبانی از 64 بیتی اما ما خوشحالیم که Nexus 6 “از دست رفته” بر روی آنها.

به هر حال چیپ ست هنوز هم خیلی سریع و در این حال از ویژگی های جالب این شش DSP. آن را مجاز گوگل برای ایجاد آن حالت HDR+ که در زمان چند کوتاه مواجهه برداشت بهترین آنهایی که و ادغام آنها را به یک تصویر با کیفیت بالا.

Flashback: the Motorola Nexus 6 was the best in the series and it changed Google

Nexus 6 سخت افزار به الگوریتم گوگل یک پلت فرم بزرگ برای کار با سنسور 13MP با نسبتا زیادی 1.4 µm پیکسل. آن را برجسته تثبیت کننده تصویر نوری که تا به حال لنز f/2.0 دیافراگم و احاطه شده توسط نادر فلش حلقه (تنها با دو Led, اما هنوز هم).

از لحاظ تاریخی پیوند, همراه, ندارد, بهترین دوربین های دیجیتال, اما 6 تغییر است – آن را تا به حال یکی از بهترین دوربین های سال 2014. با قدرت چیپ S805 آن را نیز برای اولین بار در این سری به پشتیبانی از 4K ضبط ویدئو است که تولید فیلم ها با کیفیت عالی.

گوگل گوشی نیست که بهترین عمر باتری و یا دوباره Nexus 6 توجیه قیمت بالاتر آن نقطه با عملکرد برتر است. این 3,220 mAh باتری امن 70h استقامت امتیاز در تست ما – نزدیک به دو Nexus 5 نمره اما نه به عنوان خوب به عنوان 90h ارسال شده توسط سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 4 که همان ظرفیت باتری.

Flashback: the Motorola Nexus 6 was the best in the series and it changed Google

همراه موتورولا توربو شارژر (بر اساس Qualcomm Quick Charge 2.0) بود قطعا یک خود را گرفتن. رسمی وعده داده بود که 15 دقیقه از شارژ برابر به 8 ساعت از مخلوط استفاده است. ما قرار داده است که به آزمون متصل کردن در تلفن در 9 ٪ و 15 دقیقه بعد آن را در 30 درصد کاملا به اندازه کافی به آخرین آگهی 8 ساعت.

این گوشی همچنین پشتیبانی از شارژ بی سیم Qi چیزی پیشگام توسط Nexus 4 اما رها شده توسط 5X و 6P است که به دنبال.

Nexus 6
Nexus 6
Nexus 6
Nexus 6
Nexus 6

اب نبات چوبی جدید, طراحی مواد,

اب نبات چوبی, تغییر Android. این خداحافظی به Dalvik و قبل از کامپایل برنامه های خود را با هنر (بخشی از دلیل Nexus 6 خیلی سریع). آن را معرفی پروژه ولتا برای محدود کردن قدرت تخلیه از وظایف پس زمینه. و آن کاهش یافته AMOLED-دوستانه Holo UI در حمایت از روشن طراحی مواد.

و Nexus 6 گوگل تغییر بیش از حد. آن را احتمالا بهترین گوشی Nexus تا کنون منتشر شده اما همچنین گران ترین – آن را راه اندازی در $650 Nexus 6P که به دنبال آن در $500 (حتی اگر گوگل گفت: “P” مخفف “حق بیمه”).

اما با موتورولا به فروش می رسد و Nexus فروش پایین گوگل تصمیم به کشتن از سر خط و از نو شروع با صفحه گوشی – مانند Nexus 6 آنها گران و وعده داده شده به آن را با یک دوربین بزرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de