فلاش بک: آیفون SE درست بود مینی پرچمدار و آن است که هنوز هم مربوط به امروز

هفته گذشته ما reminisced در مورد کوچکترین اندیشه این هفته نگاهی داریم به iOS دارد. اصلی, اپل, آی فون, شرقی بود و نه کوچکترین آیفون تا کنون بود اما کوچکترین در حافظه اخیر – از همه مهمتر کوچکترین است که هنوز هم جاری است.

اپل اعلام کرد که تمامی آن گوشی هایی که در حال اجرا در iOS 13 در حال حاضر قادر خواهد بود برای به روز رسانی به iOS 14 تا پایان سال است. این شامل SE (ساخته شده است که اولین آن با iOS 9) اما نه بزرگتر 5s که در آن طراحی استوار بود. بد نیست برای یک گوشی که بیش از چهار سال پیش (مارس 2016).

Flashback: the iPhone SE was a true mini-flagship and it is still relevant today

این طراحی در واقع قدمت آن به سال 2010 و آیفون 4 که ما در قبل تحت پوشش قسمت فلاش بک. یک قاب آلومینیومی با مربع کردن طرف بود و ساندویچ بین دو پانل شیشه ای. چند سال بعد آیفون 5 ضربه تا اندازه صفحه نمایش اصلی: 3.5″ به 4.0″ اما همه چیز تغییر نکرد فراتر از آن.

پس از آن آیفون 6 در سال 2014 افزایش یافته است که پایه اندازه صفحه نمایش برای 4.7″ و معرفی به علاوه مدل با 5.5″ صفحه نمایش. بسیاری بلافاصله شروع به پریدن کرد به آی فون 6 به علاوه داشتن سال ها در صف انتظار برای اپل به آنها چیزی نزدیک به اندروید flagships در اندازه. بسیاری از دیگران متنفر تغییر و می خواستم به نگه داشتن با استفاده از یک گوشی کوچک.

Flashback: the iPhone SE was a true mini-flagship and it is still relevant today

به همین دلیل آی فون SE آمد و به عنوان یک سورپرایز – منتشر شده در اوایل سال 2016 آن را به حال بدن از 2013 5s و مغز 2015 را 6s. سیب مخلوط و همسان دیگر قطعات بیش از حد, مانند استفاده از مسن ID لمسی سیستم و پرش نیروی لمسی (این بود که قبل از آن این ایده را رها).

و آن نسبتا ارزان – 400 دلار برای نسخه 16GB از ذخیره سازی. که بزرگ بود قیمت برای یک گوشی با اپل A9 چیپ ست, سریعترین تلفن همراه چیپ ست در آن زمان دسترسی به پر رونق برنامه اکوسیستم و عالی دوربین به بوت. حتی بهتر در سال 2017 اپل دو برابر ذخیره سازی (32GB و 128GB) نگه داشته و قیمت ها همان است.

همچنین این آخرین آی فون به یک جک هدفون 3.5 mm. آیفون 7 کاهش یافته است آن را متهم به آزاد کردن اتاق برای Taptic Engine. اگر شما نگه SE و 7 در دست خود و با توجه به تفاوت در اندازه شما واقعا شروع به سوال که توضیح – چگونه می توان اتاق را برای یک 3.5 mm جک کوچک SE اما ناگهان بسیار بزرگتر گوشی خیلی تنگ شده برای یکی ؟

Flashback: the iPhone SE was a true mini-flagship and it is still relevant today

با زمان ما آمده ایم تا چه قدر بزرگ آیفون SE واقعا بود. چگونه بسیاری از مصنوعی از سال 2016 دریافت خواهد شد 2020 نسخه از سیستم عامل (آندروید 10)? چگونه بسیاری از کسانی که هزینه 400 دلار با نام تجاری جدید ؟

در این سال اپل معرفی جانشین SE. این مدل جدید بر روی آیفون 6 طراحی و 4.7″ روی صفحه نمایش – حتی با آن دلپذیری ناهنجاری آن را کوچکتر از بسیاری از گوشی های هوشمند وجود دارد (از جمله خود شخص اپل) اما تقریبا به عنوان کوچک به عنوان اصلی SE.

Flashback: the iPhone SE was a true mini-flagship and it is still relevant today

یک بار دیگر آن را شروع می شود در $400 و آن را با سریعترین تلفن همراه چیپ ست امروز در دسترس است. ما لازم نیست برای دیدن آینده به شما بگویم که آن را به سال پشتیبانی نرم افزار نیز هست.

که گفت: 2020 نسخه بیشتر احساس منسوخ شده از آی فون اصلی SE آیا در آن روز. 16:9 صفحه نمایش با ضخامت بالا و پایین ناهنجاری (پایین یکی حتی یک “دکمه”) و به خصوص تک دوربین در پشت فقط احساس پشت بار (و جای تعجب نیست که آیفون 6 یک طراحی از سال 2014).

Flashback: the iPhone SE was a true mini-flagship and it is still relevant today

این 12MP دوربین اصلی SE کاملا خوب بود آن روز. سنسور شده اند ممکن است اما سریعتر chipset فعال ویژگی های جدید مانند عکس ها زندگی می کنند که 5s و دوربین 8 مگاپیکسل را پشتیبانی نمی کند. بهتر است هنوز هم آن را می تواند ضبط ویدیو 4K چیزی که حتی آیفون 6 ندارد قدرت برای. همین کار را برای حرکت آهسته ویدئوها در 1080p 120 فریم در ثانیه.

این 1,624 میلی آمپر باتری بود اما با استقامت امتیاز از 73 ساعت در تست ما از SE به کار گرفته شده خود را افتخار. صفحه نمایش کوچک به عنوان آن بود تیز و روشن بود کنتراست بالا و بسیار دقیق رندر رنگ.

Flashback: the iPhone SE was a true mini-flagship and it is still relevant today

آیفون SE نبود کمتر گوشی آن را به یک تلفن کوچک. همان نمی توان گفت که در مورد بسیاری دیگر ریزه اندام گوشی های هوشمند وجود دارد. نه این که هر چیزی وجود دارد که این کوچک – آی فون جدید SE با آن 4.7″ روی صفحه نمایش است که به عنوان نزدیک به عنوان آن می شود. حتی سونی رها جمع و جور گوشی و Xperia 5 نسبتا زیادی نسبت به SE. روشن نیست اگر سونی منتشر خواهد شد یک علامت گذاری II مدل یا.

حتی اگر آن را یک 5s با به روز رسانی داخلی آی فون اصلی SE کاملا منحصر به فرد است. و با وجود سن آن هنوز هم باقی می ماند مربوطه. شاید نه به عنوان یک تلفن شما می خواهم به استفاده از امروز (اگرچه برخی هنوز فراموش و به رد آن را) اما به عنوان چیزی برای گوشی های دیگر به آرزوی – اندازه کوچک آن نیست و در این راه از حق بیمه تجربه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im