فلاش بک: (Sony) Ericsson T68 و اضافه کردن در دوربین ساخته شده است که آن را معروف

این T68 اصل آخرین تلفن زیر منتشر شد اریکسون با نام تجاری. در واقع چند ماه بعد از آن دوباره منتشر شد به عنوان Sony Ericsson T68i فقط با تغییرات ظاهری در خارج و به روز رسانی نرم افزار (که در دسترس بود به مدل های قدیمی تر نیز هست).

آن مشخص شده چند اولین ها برای Ericsson – اولین گوشی با صفحه نمایش رنگی اولین بار با یک آنتن داخلی. آن را برای اولین بار به حمایت از یک دوربین اما این اولین اریکسون به خوبی به اندازه کافی برای مردم به واقع به یاد داشته باشید.

Flashback: (Sony) Ericsson T68 and the add-on camera that made it famous

این یک add-on دوربین MCA-25 CommuniCam. آن را به حال یک سنسور VGA (640 x 480px) و حافظه داخلی است که می تواند مناسب 14 عکس های با رزولوشن کامل و یا تا 200 کوچک تصاویر (80 × 60px به اندازه کافی خوب برای عکس مخاطب). نوشتن یک رزولوشن کامل به حافظه دوربین در زمان کمتر از 10 ثانیه انتقال آن به تلفن های ذخیره سازی در زمان نزدیک به نیمی از یک دقیقه.

این ماژول ارتقاء بیش از MCA-10 استفاده شده توسط برخی از اریکسون گوشی های که صدر در 352 x 288px و به معنی برای گوشی با B&W صفحه نمایش. که مهم نیست زیاد هر دو ماژول دوربین با استفاده از نوری viewfinders. به خوبی آن را انجام داد اما ما به آن دریافت کنید.

ما صحبت کردیم در مورد اولین دوربین گوشی به طوری که نوکیا 7650 (با یک دوربین یکپارچه) آشنا شود. از آن بیرون آمد در سال 2002 بود و کاملا دلپذیری بر خلاف ریزه اندام اریکسون گوشی.

آن را در قامت کوچک اما از نظر قابلیت های آن بود ، آن را به حال 2G با WAP همراه با بلوتوث و مادون قرمز برای ارسال فایل های محلی. Sony Ericsson update اضافه شده کامل MMS پشتیبانی و ساخته شده در نرم افزار ایمیل. این بود که در اوج ارتباطات تلفن همراه در انگلستان 2001/2002.

Flashback: (Sony) Ericsson T68 and the add-on camera that made it famous

اریکسون تا به حال خود را به دلایل فشار MMS – در سال 2001 آن را به حال فقط پرده برداری از شبکه سخت افزار (و نرم افزار به صورت real-time billing) که حامل می تواند با استفاده از راه اندازی خود را به MMS خدمات. این امر پس از آن اقدام به لاف زدن در مورد نوظهور شبکه های 3G و همکاری خود را با شرکت سونی که قرار بود به درایو تقاضا با بالا به فروش گوشی های 3G.

حامل طرف اریکسون کسب و کار زنده و سالم است. در واقع این یکی از معدود شرکت هایی که در حال ایجاد شبکه های 5G. مصرف کننده-مواجهه با تلفن کسب و کار نمی کنند خیلی خوب است اما ما پرت شدن.

بازگشت به T68. آن صفحه بود اما آن را می تواند نمایش 256 رنگ چیزی است که تعداد بسیار کمی از گوشی ها می تواند ادعا می کنند در آن. 101 x 80px قطعنامه این بود که بهترین ها را برای مشاهده عکس های گرفته شده با تلفن, اما شما همیشه می توانید آنها را ایمیل به افرادی که تعجب آنها را بر روی رایانه های خود را. به علاوه به عنوان اریکسون در تلاش بود تا با فشار و MMS و یک صفحه نمایش رنگی شد باید داشته باشند.

برای ایمیل شما همچنین می توانید با استفاده از یکی دیگر از لوازم هوشمند ، chatboard را انتخاب کنید CHA-10. این بود که یک صفحه کلید کامل QWERTY است که متصل به همان پورت به دوربین. در غیر این صورت شما می خواهم که برای تایپ کردن پیام با استفاده از T9 در کوچک و صفحه کلید.

Flashback: (Sony) Ericsson T68 and the add-on camera that made it famous

ایمیل می تواند رسیدگی کامل 640 x 480px قطعنامه در حالی که MMS محدود به 160 x 120px. دوربین کتابچه راهنمای کاربر تماس آن “بزرگ” و “متوسط” بود (“بزرگ” 320 x 240px). فوق العاده بزرگ و تنظیم آثار به 0.3 MP با وضوح ، کمتر از بیست سال بعد ما گوشی را که 108MP عکس.

چیزی که واقعا تغییر کرده پس از آن. تلفن همراه شرکت خود را تغییر داد و آن را در حال حاضر فقط سونی (پس از آن خریداری اریکسون سهم در 50/50 مشارکت). و حتی جیمز باند را تغییر داد.

Sony Ericsson T68i شد برای اولین بار در دنیای واقعی تلفن همراه برجسته در سری فیلم. دیده می شود در مرگ یک روز دیگرنیست استفاده می شود توسط باند خود را اما ادم که بدشانسی میاورد (هیل بری). اگر شما علاقه مند در تاریخ در گوشی های جیمز باند, فیلم, ما پوشش داده شده است که قبل از. البته پیوند است با استفاده از HMD-نوکیا ساخته شده این روزها. مانند ما گفت همه چیز تغییر کرده است.

Flashback: (Sony) Ericsson T68 and the add-on camera that made it famous

این T68 بود featurephone, جالب است که پس از این Ericsson R380 شد اولین دستگاه به بازار عرضه شده به عنوان یک “گوشی” و تلفن برای اولین بار به اجرا در سیمبین. در واقع سونی اریکسون استفاده نمی سیمبین خیلی خارج از آن دستگاه های UIQ. این شرکت که در انجام برخی از روح جستجو قبل از اقامت در آندروید.

این (Sony) Ericsson T68 یک محصول از سن آن است. الکترونیک پیشرفته شد به اندازه کافی به شما اتصال به اینترنت بر روی بروید اما نه به اندازه کافی پیشرفته برای انجام با آن. شما می توانید عکس های, اما آن خواهد بود سال قبل از گوشی های آواره نقطه و ساقه دوربین های دیجیتال. هنوز T68 و تلفن و مانند آن ساخته شده و ما احساس می کنیم که در آینده دمدمی آن را به عنوان ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im