فلاش بک: Samsung Galaxy S4 زوم و تلفن بود که بیشتر به یک دوربین

در روز قبل از دوربین های متعدد قبل از periscope لنز و NPUs تنها راه گوشی های هوشمند می دانست که چگونه به زوم دیجیتالی شد و معمولا با نتایج ضعیف از آنجایی که آنها تا به حال کوچک با وضوح پایین سنسور (خوب وجود دارد که یکی نوکیا, اما ما در حال رفتن وجود دارد در حال حاضر).

سامسونگ Galaxy S4 zoom تصمیم گرفتند برای رویکرد کلاسیک به زوم – داشتن یک لنز است که می تواند تغییر فاصله کانونی آن. از پشت این دستگاه بود تقریبا غیر ممکن است برای گفتن از هم جدا از معمولی خود را به نقطه و ساقه دوربین.
Samsung Galaxy S4 zoom عکس های رسمی

از جلو, اما آن را به وضوح Galaxy S4 mini. S4 zoom است اولین تلفن-دوربین هیبرید آن را حتی سامسونگ برای اولین بار. این W880 AMOLED 12M (فقط یک ثانیه به تحسین این نام) در سال 2009 منتشر شد – 3G گوشی با دوربین 12MP دوربین در پشت کامل با 3x زوم اپتیک و فلش زنون (و بله یک صفحه نمایش AMOLED). سپس در سال 2012 سامسونگ نشان داد که Galaxy Camera که زد Android, هر چند آن را از دست رفته “تلفن” ،

S4 zoom از اواسط سال 2013 یکی از قدیمیترین اندروید-تلفن های مجهز به دوربین ارقام. شبکه های اجتماعی مدرن هنوز در مراحل ابتدایی خود را (به خصوص در تلفن همراه) اما استفاده از کوپلینگ برتر تصویر با کیفیت (و قابلیت زوم) از یک نقطه و ساقه دوربین با نرم افزار انتخاب یک گوشی هوشمند نشان داد که وعده های بزرگ.

Samsung Galaxy S4 Zoom Review
Samsung Galaxy S4 Zoom Review
>Samsung Galaxy S4 zoom Sm C1010 Preview
Samsung Galaxy S4 zoom Sm C1010 Preview

Samsung Galaxy S4 زوم کردن • لنز حلقه

بیایید ببینید که چه ما باید به کار با. این لنز می تواند رفت و برگشت از 24mm به 240mm, 10x زوم اپتیکال. و آن را صاف و انتقال بیش از حد بر خلاف مدرن تله دوربین با فاصله کانونی ثابت که پرش بین سطح زوم و استفاده از زوم دیجیتال برای مراحل میانی.

این ویژگی که به این گوشی نام خود را و هنوز هم وجود دارد هیچ گوشی است که می تواند مطابقت آن 240 میلی متر فاصله کانونی است. Huawei P40 Pro+ قرار است برای دریافت وجود دارد بعد از این سال, اما آن را بسیار کوچکتر سنسور نشسته پشت که periscope لنز.

Flashback: Samsung Galaxy S4 zoom, the phone that was mostly a camera

Samsung Galaxy S4 Zoom Review
Samsung Galaxy S4 Zoom Review

چه تفاوت 10x زوم می کند

گلکسی S4 زوم بسته بندی شده یک سنسور 16MP که نسبتا بزرگ برای زمان 1/2.33″. برای مقایسه گلکسی S4 تا به حال 1/3.1″ سنسور آیفون 5s یک 1/3.0″ سنسور. دوربین نیز بهره مند از تثبیت کننده تصویر نوری است که تقریبا غیر موجود در آن زمان – به Nokia Lumia 920 منتشر شد چند ماه قبل از تلفن برای اولین بار به آن را دارند.

سامسونگ نیز تا به حال فلش زنون و یک ویژگی که گوشی های تکامل یافته از, به عنوان آنها سعی می شود نازک تر و نازک تر است. اما یک نگرانی برای این گوشی مکانیزه جمع شدن لنز قرار دادن یک حد پایین تر چقدر نازک این دستگاه می باشد. آن را به پایان رسید تا 15.4 میلی متر ضخامت (هر چند تحت آن همان ارتفاع و عرض به عنوان S4 mini).
گلکسی S4 زوم بود و نه یک گوشی نازک

رابط کاربری دوربین بود قرض گرفته شده از کهکشان دوربین. آن را تقلید حلقه بر روی یک دوربین DSLR و لنز و آن را به هر دو بصری و سریع است.

در واقع این گوشی یک لنز حلقه خاص خود را دارد. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به زوم در داخل و خارج (به طرز عجیبی آن را نمی تواند پیکربندی شده برای تغییر تنظیمات دستی). آن همچنین به عنوان یک راه اندازی سریع میانبر به شما اجازه شماره گیری در یک حالت خاص به جای حفر آن را در منوی تنظیمات.

Samsung Galaxy S4 zoom review
Samsung Galaxy S4 zoom review
Samsung Galaxy S4 zoom review
Samsung Galaxy S4 zoom review

لنز حلقه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای راه اندازی دوربین در یک حالت خاص

شما می تواند تغییر لنز و دیافراگم . آن را تا به حال تنها دو گام اما هنوز هم دو بار به عنوان بسیاری که اکثر گوشی ها ارائه شده است. در 24mm شما می توانید آن را در هر دو f/3.1 یا f/8.8 در طولانی ترین فاصله کانونی 240mm خود را انتخاب بودند dim f/6.3 و به درستی آهسته f/17.8.

هنوز هم شما تا به حال کنترل بیش از که سرعت شاتر و ایزو و…. سامسونگ شامل توضیحات مفصل در منوها برای کمک به تازه واردان است. این بود که هرگز به جای DSLR اما آن را برای یک عمل بزرگ دوربین.

Samsung Galaxy S4 zoom review
Samsung Galaxy S4 zoom review
Samsung Galaxy S4 zoom review

وجود دارد یک دکمه اطلاعات که توضیح اصطلاحات پایه • کنترل های دستی در حالت متخصص

اگر شما فقط می خواستم به ساقه در خودرو وجود دارد چندین هوشمند و حالت های متخصص که پیکربندی مربوط به تنظیمات و اجازه دهید شما فقط لذت بردن از لحظه ای.

Samsung Galaxy S4 zoom review
Samsung Galaxy S4 zoom review

حالت های هوشمند • های هوشمند نشان می دهد

این منظره یاب از راه دور از ویژگی های به شما اجازه اتصال به Galaxy S4 zoom بیش از Wi-Fi و کنترل دوربین با گوشی دیگر (کامل با جریان ویدئو از منظره یاب).

در پایان تصویر با کیفیت بهره مند از حسگر بزرگ و با کیفیت خوب اپتیک بود اما دیدنی. این قابلیت زوم بی نظیر بودند اما. این دوربین حتی ارائه آرام زوم از ویژگی های است که اجازه شما را به زوم در داخل و خارج آزادانه در طول ضبط ویدئو بدون هیچ گونه نگرانی که صدای لنز موتور ثبت خواهد شد به عنوان به خوبی.

Phew آن را در زمان در حالی که دوربین در قسمت پوشش داده شده است. آنچه در مورد این گوشی ؟ خارجی شباهت به S4 mini آشکار هستند و صفحه نمایش همان بود بیش از حد – یک 4.3 اینچی Super AMOLED با 540 x با ابعاد 960px قطعنامه. عالی نور خورشید خوانایی واقعا کمک کرد با عکاسی در فضای باز (هیچ منظره یاب صفحه نمایش بود که همه شما تا به حال به قاب شات خود را).

این گوشی مجهز به یک چیپ ست های مختلف اما با یک dual-core Cortex-A9 CPU بود که tangibly آهسته تر از پردازنده Krait 300 و پردازنده مینی Snapdragon chipset. Mali-400 GPU برگزار شد در واقع خود را در برابر Adreno.

باتری یکی دیگر از تفاوت این مزیت می رود به S4 zoom – 2,330 mAh در مقابل 1,900 mAh. ظرفیت اضافی مورد نیاز بود پس وجود یک لنز زوم موتور و یک فلش زنون برای تغذیه.

لنز پشت چسبیده ساخته شده این خیلی clunky به نگه داشتن مانند یک تلفن اما گرفتن آن ساخته شده است کاملا دلپذیر برای کار به عنوان یک دوربین. حتی وجود دارد یک سه پایه کوه در پایین آن را روشن است که این سخت افزار طراحی دوربین بیشتر از تلفن.

Samsung Galaxy S4 Zoom Review
Samsung Galaxy S4 Zoom Review

S4 زوم شد clunky به نگه داشتن به عنوان یک تلفن اما راحت به عنوان یک دوربین

داخل شد Android 4.2 Jelly Bean (و بعد 4.4 KitKat) صدر با TouchWiz بنابراین هر گوشی های هوشمند از ویژگی های در نوک انگشتان خود را. پیشرفته ویرایشگر تصویر و ساده اما قادر به ویرایشگر ویدئو فقط یک زن و شوهر از مزایای بیش از معمولی نقطه و ساقه دوربین.

Samsung Galaxy S4 zoom review
Samsung Galaxy S4 zoom review
Samsung Galaxy S4 zoom review
Samsung Galaxy S4 zoom review

قبل از لود عکس و ویدئو ویراستاران

و اگر شما راضی بودند با آنهایی که سامسونگ قبل از نصب کامل بازی فروشگاه باز بود به شما. Snapseed در اندیشه وارد سال قبل به عنوان Instagram. چه چیز دیگری ممکن است شما در پیدا کردن وجود دارد ؟ Facebook و توییتر, البته, اجازه می دهد تا شما برای به اشتراک گذاشتن عکس ها و ویدئوها به طور مستقیم. WhatsApp, اسکایپ و وایبر هم شما نام آن را.

وجود دارد نوبت به زوم مانند Galaxy K Zoom (بر اساس S5) و Galaxy NX آندروید-صفحه دوربین بدون آینه با یک APS-C سنسور و قابلیت تعویض لنز را با استفاده از NX کوه. که یکی بیشتر از یک کهکشان دوربین عاقبت هر چند آن را به عنوان فاقد تلفن.

پس از آن همه چیز petered حتی سونی کاهش آن “لنز-دوربین سبک” که عرضه در همان سال به عنوان S4 زوم. آنان همچنین با استفاده از سنتی نقطه و ساقه دوربین سخت افزار هر چند بسته بندی شده به عنوان یک خارجی و لوازم جانبی به جای ساخت آنها را به یک تلفن. که ارائه انعطاف پذیری بیشتر اما فقط تقاضا وجود ندارد.

ما نمی توانیم با اطمینان می گویند که چرا سامسونگ گلکسی S4 زوم و تلفن مشابه شکست خورده است. آن clunky سخت افزار ؟ که دوربین های گوشی های هوشمند نگهداری بهبود و حتی بدون جمع شدن لنز ؟ یا درست است که در حال اجرا برنامه های اندروید بر روی یک نقطه و ساقه دوربین (که هم بی دست و پا تلفن) که بزرگ نیست بعد از همه ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>