پنج راه برای نگاه کمتر مانند سر و دست شکسن خود را در e-روروک مخصوص بچه ها

بسیاری از مردم در حال تبدیل به e-اسکوتر به عنوان یک جایگزین حالت از حمل و نقل. در اینجا پنج راه برای کمتر نگاه

توسط BASHARIATEMROOZ در 23 خرداد 1399

بسیاری از مردم در حال تبدیل به e-اسکوتر به عنوان یک جایگزین حالت از حمل و نقل. در اینجا پنج راه برای کمتر نگاه ساده لوحانه خود را در آسیا بالغ اسباب بازی-موبایل.

شروع یک e-روروک مخصوص بچه ها باند

تلاش برای عادی سازی خود را e-روروک مخصوص بچه ها, خرید با پیدا کردن یک گروه از افراد همفکر است که شما را کمتر احساس عجیب و غریب در مورد داشتن پوسته عجیب مقدار پول برای یک مورد مناسب تر برای 10 سال. شما هنوز هم می خواهید مانند یک سر و دست شکسن, اما شما باید این شرکت از دیگر twats برای راحتی.

تظاهر آن را در حال حاضر برای یک کودک

هیچ احترام بزرگسالان را صرف 500 پوند در یک e-روروک مخصوص بچه ها, بنابراین به سادگی توضیح دهید که به شما منفی همسایگان که آن را به یک هدیه ای برای یک تازه کشف شده, عشق, کودک با یک شعله. هنگامی که شما هنوز هم سوار آن پس از شش ماه mournfully به آنها اطلاع داد که آزمایش دی ان ای ثابت کرد که فرزند مال شما نیست و شما scooting به Pret A Manger هر روز سعی کنید به زخم التیام یابد.

جلوگیری از جاده های شلوغ

اگر یک مرد سواری e-روروک مخصوص بچه ها و هیچ کس وجود دارد, آیا او هنوز هم مانند یک سر و دست شکسن? بله, اما او نمی خواهد سوء استفاده در او فریاد زد. شما همچنین باید جلوگیری از شیب inclines: جاذبه می تواند یک برده هنگامی که شما یک 15-سنگ آدم با تکیه بر یک موتور الکتریکی.

فضیلت سیگنال در مورد 'محیط زیست'

تعطیل کردن همه chortles از تمسخر توسط مردم گفتن شما فقط به انجام کمی خود را برای محیط زیست است. این insinuates که اگر نبودند چنین انسان خوب بودن شما می شود بزرگ, مردانه, Harley-Davidson به جای. هیچ یک از شما ایمان آورده اید, اما حداقل شما سعی.

خرید دوچرخه

مانند یک فرد عادی است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب