پنج نوع از دفتر bellend شما فراموش کرده بودم در طول مستند

دفتر کارگران شده اند خواست برای بازگشت در ماه اوت, اما شما ممکن است فراموش کرده اند چه bellends همکاران خود هس

توسط BASHARIATEMROOZ در 9 مرداد 1399

دفتر کارگران شده اند خواست برای بازگشت در ماه اوت, اما شما ممکن است فراموش کرده اند چه bellends همکاران خود هستند. در اینجا برخی از شما باید ذهنی آماده برای.

حرامزاده های بی دست و پا

هر اتاق دارای حداقل یک نفر که فکر می کند نقش خود را به مانع این کار مانع و تاخیر. این معلوم نیست که چرا آنها فکر می کنم آنها در حال پرداخت به توقف کار گرفتن انجام می شود و یا چه اخلاقی خود اعتراض این است که فقط با گرفتن یک f**king تعطیلات روتا طبقه بندی شده اند.

با هیچ تدبیر وجه

اکثر مردم فقط نمی توانم از فکر در مغز خود را. نه این گاو است. او با خوشحالی به یک همکار "شما باید واقعا افسرده پس از شوهر خود سمت چپ شما برای این کاری که با این نسخهها کار در Asda که به اندازه کافی به مادر خود من درست لیندا?"

خود را dickhead رئیس

بیش از حد بسیاری از گونه های به لیست اما در اینجا چند:

● روانی صاحب کسب و کار کوچک است که فکر می کند شما با گرفتن یک استراحت توالت سرقت پول خود را;

● هیچ کس مدیر میانی که مانند او/او است که پیتر جونز/دبورا Meaden;

● وحشتناک گردن کلفت که decked و یا دستگیر و اگر آنها رفتار خواهم که در میخانه بان میخانه رفتن.

خارج از تاریخ sexists

بسیاری از دفاتر هنوز هم یک گروه از مردان که وجود دارد در یک دهه 1990 زمان حباب زمانی که 'laddism' گفته بود سرد و مردم خواندن Maxim magazine. مانند آمازون قبیله که زمان را فراموش کرده و آنها مشتاقانه بحث که همکاران زن آنها را 'انجام' اگر چه در مکالمات خود با آنها هرگز بیشتر از 'Awright لوسی?' به عنوان آنها می رسند در صبح است.

این اتاق عجیب و غریب

این مرد عجیب و غریب لسلی که نگه می دارد خود به خود فقط مرور اخبار بی بی سی در موقع ناهار به عنوان او می خورد و او کنسرو ماهی خال مخالی ساندویچ یا او به دنبال اسلحه در وب ؟ شما هرگز نمی خواهد می دانم اما آن را احتمالا بهترین به شاش او را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب