پنج درس های مدرسه بچه ها می توانند یاد بگیرند که در Thorpe Park

نگران بچه های خود را در پشت قرار می گیرند در حال حاضر در مدارس در حال تعطیل? بسته آنها را به تورپ پارک که در آ

توسط BASHARIATEMROOZ در 24 خرداد 1399

نگران بچه های خود را در پشت قرار می گیرند در حال حاضر در مدارس در حال تعطیل? بسته آنها را به تورپ پارک که در آن آنها باید یاد بگیرند که این درس کلاسیک.

چه بالا می رود باید پایین بیاید

نیوتن قانون جهانی گرانش نیوتون است که یک بیت از یک کار سخت و طاقت فرسا به درک بر روی کاغذ. سوار بر غول به ارمغان می آورد این نظریه به زندگی به دلیل هنگامی که شما به دور عمودی حلقه ناهار خود را افزایش خواهد تا از معده و نشت و خود را در مقابل.

نحوه محاسبه سرعت

کاملا بی ربط مهارت است که هیچ کس با استفاده از در زندگی واقعی است. پیشرفته می تواند اندازه گیری طول Nemesis دوزخ و آن را تقسیم بر زمان سوار اگر آنها باید در ضمن هر کس دیگری خواهد شد و فقط آن را نگاه کردن در ویکیپدیا.

قدرت فشار همسالان

یک درس مهم به طور سنتی تدریس در زمین بازی. تورپ پارک هل یک کودک فشار همسالان توانایی ها به حد پرتاب معکوس سرسره به مخلوط. اگر آنها می تواند متقاعد کردن وحشت زده شاگردی به سوارکاری خفا آنها به مقصد به صورت حرفه ای در چیزی مهم مانند سیاست است.

مطالعه سخت و یا شما ممکن است در نهایت کار به اینجا

معلمان اغلب تیره و تار یادآوری چگونه فقدان آرمان می تواند شما مشغول به کار در یک شغل پر استرس است که شما قدردانی نمی برای. کار در تورپ پارک فراهم می کند هشدار مشابه به ویژه هنگامی که آنها را مجبور به پاک کردن بیمار است.

زندگی پر از بدبختی است

درس های تاریخ انجام بهترین خود را به درایو این نقطه صفحه اصلی با تشکر از نازی ها قرون وسطی گردن زدن و در واقع بیشتر از آن. با این حال ایستاده در خط برای ساعت سوار ازدحام را زیر خط دار بدبختی بیهودگی زندگی در راه آموزش و پرورش دولت تنها می تواند از خواب.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن