پنج کاملا افتضاح مکان شما می خواهم در حال حاضر اگر شما نمی گیر در خانه

به عنوان مستند در ادامه شما می خواهید شما در هر نقطه ، چه وحشتناک مکان ممکن است شما بود آخر این هفته اگر شما به اندازه کافی تیره بخت به دست آوردن مجدد آزادی خود را?

مصرف ماشین شما برای آن MOT

تعداد خوش شانس خود را ستاره شما در حال حاضر در انتظار ناشیانه در یک گریس-آرام مکانیک اتاق کار و تلاش به خیره در دست ژوئیه از سال 1997 انتها تقویم. همه در حالی که شما نوشیدن ضعیف فنجان چای از تازگی لیوان که می خواند ‘بزرگترین سر و دست شکسن’ و نگرانی در مورد اینکه آیا شما در مورد به بسیارهزینه برای یک کاربراتور شما لازم نیست.

انجام گوزن که در آن شما فقط می دانم داماد

علاقه داشتن به یک تعطیلات ؟ مراقب باشید آنچه شما می خواهید برای. چرا که تعطیلات می تواند بوده ام یک گوزن فراموش که در آن شما فقط می دانم که داماد. شما می خواهد در شرق میدلندز فرودگاه به عنوان ما صحبت می کنند با 17 hardnut Leicester City fans مسیر برای سه وحشیانه شب در پراگ که با شما شروع می شود که نظیر فشار به نوشیدن 17 پیمانه نیم لیتری Kozel.

حتی در نیمه راه دور IKEA

در حال حاضر شما می تواند کمتر از 50 درصد از طریق یک سفر خانوادگی برای IKEA با ساعت برای رفتن قبل از اینکه شما را وادار به لذت بردن از سه سگ و یک کیسه مینیاتوری Daim میله های زندان. به جای قرار دادن پای خود را در شاعرانه خود انزوا می تواند جایی در نزدیکی روشنایی بخش به شدت در تلاش برای به یاد داشته باشید یک بار قبل از اینکه شما وارد این محل شده است.

آواز “تولدت مبارک” به یک همکار همه متنفر

نه تنها می تواند شما را در محل کار در تعطیلات آخر هفته است اما شما ممکن است نیاز به خواندن با آب و تاب و مانور تفسیر تولدت مبارک در حالی که جمع آوری گرد Lucian از حساب’ کامپیوتر. خوشبختانه روز هنگامی که ما دعوت کسی به ضربه بر روی یک کیک قبل از همه یک تکه هستند و بیش از در حال حاضر, بنابراین امیدوارم شما هرگز به انجام این کار دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>