اولین Samsung Galaxy Note20 به علاوه ارائه می رسند

Samsung Galaxy Note20 به نظر می رسد در CAD بر اساس کدها در هفته گذشته و در حال حاضر وقت آن است برای Galaxy Not

توسط BASHARIATEMROOZ در 5 خرداد 1399

Samsung Galaxy Note20 به نظر می رسد در CAD بر اساس کدها در هفته گذشته و در حال حاضر وقت آن است برای Galaxy Note20 به علاوه. همان منبع Pigtou_ نشان می دهد این گوشی خواهد بود کمی بزرگتر از کهکشان Note20 است که به سختی تعجب. این دوربین طراحی کمی متفاوت است اما leakster باعث می شود هیچ ادعا می کنند هر چه از بورس هستند.

Samsung Galaxy Note20 Plus خواهد بود 165 mm قد بلند 77.2 mm گسترده و فقط 7.6 میلی متر ضخامت در پایه (10.7 mm با دوربین). این امر آن را کمی بلندتر از سلف Samsung Galaxy Note10+ در حالی که نگه داشتن اقدامات دیگر تقریبا همان. تلفن باقی خواهد ماند با تخت بالا و پایین و لبه های منحنی از جلو و پشت پنل.

Samsung Galaxy Note20 Plus Samsung Galaxy Note20 Plus
Samsung Galaxy Note20 Plus

جلو خواهد یک تک پانچ-سوراخ دوربین در حالی که کلید روشن و خاموش و تنظیم صدا را در سمت راست - ظاهرا موقعیت آنها را در سمت چپ در Note10 خانواده نبود یک موفقیت است. همچنین این عمل شنیع به نام بیکسبی دکمه به نظر می رسد برای همیشه رفته و خدا رو شکر.

Samsung Galaxy Note20 Plus Samsung Galaxy Note20 Plus
Samsung Galaxy Note20 Plus

مشخصات-دانا تا کنون ما تنها شایعاتی که Note20 به علاوه باید دوربین بهتر از آن غیر به همراه خواهر و برادر. ما انتظار داریم این گوشی به نظر می رسد در ماه اوت و سامسونگ ممکن است انجام یک آنلاین-تنها رویداد با توجه به وضعیت فعلی.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب