هنگامی که انگلستان/آمریکا اتفاق می افتد و کسانی که مزاحم استانداردهای غذایی کاهش هستند ما قادر خواهید بود به تمام انواع از هیولا وعده های غذایی. در اینجا برخی از پیشنهادات.

رست بیف با آنتی بیوتیک ها

عظیم مشترک خاک-ارزان گوشت گاو باعث یکشنبه ناهار کامل, آن را نمی کند? متاسفانه شما باید مصرف بسیاری از هورمون های استروئید و آنتی بیوتیک ها شما را تبدیل به هالک و پانچ یک سوراخ در گران را روی دیوار اتاق ناهار خوری چرا که او نمی پاس نمک به سرعت به اندازه کافی.

شیمیایی مرغ کیف

خوشمزه بسته مرغ می رسد در بشقاب شما شده شیمیایی شسته به حذف کثافت آن را صرف آن بدبختی زندگی زندگی است. وجود دارد هیچ چیز تضمین شده به شما را به لذت بردن از یک وعده غذایی بیشتر نسبت به شدت در تلاش برای فکر می کنم در مورد سالمونلا و مرغ مدفوع.

رشته فرنگی با موش مو

ما تولید کنندگان مواد غذایی باید یک نقص سطح کتاب’ که مجموعه حداکثر تعداد اجسام خارجی که می توان در مواد غذایی قبل از آن را در قفسه قرار داده است. در 11 جوندگان موها برای هر 25g شما می توانید انتظار می رود برخی از خوشمزه خزدار شام.

غذای کودک با فلزات سمی

یک تست از ما استاندارد مواد غذایی یافت می شود که 95 درصد از مواد غذایی کودک حاوی فلزات سمی و آنها بازی سریع و سست با شکر و E-اعداد بیش از حد. فراموش نکنید سالم خوبی از خوشمزه الا چرا که نسل بعدی از نوزادان رشد خواهد کرد تا به یک صلیب بین عسل هیولا و Robocop.

اوکلاهما Stilton پنیر

هر کسی که تا به حال بدبختی به خورده اند Velveeta خواهد می دانم که برخی از آمریکایی ‘پنیر’ است که در واقع فقط یک ترسناک توده نارنجی پروتئین با هیچ طعم و مزه. به ما می گوید محافظت مواد غذایی نام تبعیض علیه ساخت چیزهای لذت بخش برای غذا خوردن, بنابراین انتظار می رود برخی از فوق العاده-مواد غذایی شیرین و مطلوب ادعا می شود Stilton در قفسه ها به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de