FCC, رسما اعلام کرد, Huawei, ZTE یک تهدید برای امنیت ملی آمریکا

کمیسیون ارتباطات فدرال رسما اعلام کرد که Huawei و ZTE یک تهدید برای امنیت ملی آمریکا در آزادی مطبوعات رسمی. با توجه به کمیسر برندان Carr هر دو شرکت مربوط به “چین کمونیست” و قصد شرکت در مقیاس بزرگ جاسوسی صنعتی.

FCC oficially declares Huawei, ZTE as a threat to national security

این تصمیم از FCC به این معنی است که شرکت نمی تواند در استفاده از یارانه ها از FCC را از صندوق خدمات جهانی به “خرید, اخذ, حفظ, بهبود, تغییر, و یا در غیر این صورت حمایت از هر گونه تجهیزات یا خدمات ارائه شده توسط Huawei و ZTE”.

تعیین آخرین مرحله که FCC در حال شکل گرفتن برای محافظت از آمریکا در ارتباطات شبکه از تهدید چین آزادی مطبوعات می گوید. تلاش های قبلی شامل راه اندازی یک اقدام با هدف از بین بردن Huawei و ZTE دنده از ما در شبکه های ارتباطات است.

کمیسر Carr افزود که “آمریکا تبدیل شده و صفحه ضعیف و ترسو رویکرد به کمونیست چین از گذشته” است و در حال حاضر “نشان دادن قدرت مورد نیاز به آدرس کمونیست چین تهدید”. تلاش FCC متوقف نخواهد شد در اینجا به عنوان کمیسیون ادامه خواهد داد و مراحل گرفتن که امن “امریکا در ارتباطات شبکه های از بازیگران بد است که آیا آسیب برساند”.

FCC oficially declares Huawei, ZTE as a threat to national security

تمام آزادی مطبوعات زده است با پررنگ سیاسی ادعا هل دادن دستاوردهای تکنولوژیک این شرکت به محدود کردن. شرکت در ایالات متحده هنوز هم مجاز به تجارت با Huawei و ZTE در زمینه های خاص, اما آنها نمی دریافت هر گونه انگیزه های مالی در انجام این کار است که منجر به بیشتر بیگانگی از غول مخابراتی حتی از خود ما همکاران.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de