Newswise — پنسیلوانیا خرس سیاه جمعیت پررونق است.

جمعیت افزایش یافته است و از حدود 4000 نفر در سال 1970 به حدود 18,000 با توجه به پنسیلوانیا بازی کمیسیون. “است که با افزایش جمعیت می آید انسان و حیات وحش درگیری گفت:” راب Lonsinger استادیار در داکوتای جنوبی ایالت دانشگاه دانشکده مدیریت منابع طبیعی و پنسیلوانیا بومی است.

در سال 2002 پنسیلوانیا برگزار شد اولین شکار خرس فصل در بیش از 50 سال است. با وجود سابقه و رکورد برداشت از 4,350 خرس در سال 2011 حیات وحش مقامات “دیده نمی چشمگیر کاهش جمعیت آنها انتظار می رود” گفت: Lonsinger اشاره کرد “زنان هستند که عامل محدود کننده از نظر رشد نرخ است.”

در پاییز گذشته ایالت, شکار خرس فصل تمدید شد از حدود دو هفته تا 32 روز است. این muzzleloader فصل شروع در ماه اکتبر با اوایل ماه نوامبر تیراندازی با کمان فصل و سپس در اواخر ماه نوامبر یک تفنگ فصل است. “ایده پشت این اواخر نوامبر زنان در حال حاضر شروع به دن. با شروع فصل هر چه زودتر ممکن است افزایش زنان برداشت” Lonsinger توضیح داد.

با 4,577 خرس برداشت Dec. 9, 2019, این ممکن است بزرگترین خرس برداشت در دولت تاریخ است. با این حال او اشاره کرد: “ما هنوز نمیفهمد که اگر افزایش در مردان یا زنان برداشت.”

براندون Snavely یک زیست شناس حیات وحش مشاور در پنسیلوانیا بازی کمیسیون در حال حاضر شروع به جمع آوری داده ها و کار بر روی این پروژه به عنوان یک دانشجوی کارشناسی در SDSU بخش مدیریت منابع طبیعی. محققان استقرار GPS قلاده در حداقل 40 زن سیاه خرس. “این ما را در بسیاری از موقعیت و حرکت داده ها” Lonsinger گفت. این بهار آنها آغاز خواهد شد دست زدن به خرس در غارها.

“ما مقدار زیادی از در نوع حمایت از بازی کمیسیون,” او گفت:. کمیسیون خرید GPS قلاده و پوشش زمینه هزینه های از جمله collaring و ردیابی خرس و نیز کمیت عرضه مواد غذایی از طریق پوشش گیاهی و علوفه نظرسنجی. بذرها در حال یک منبع مهم انرژی برای خرس های او اشاره کرد.

علاوه بر این, پنسیلوانیا, حیات وحش مقامات ضبط و برچسب به سمت بالا از 800 سیاه خرس های سالانه و انجام شده است بنابراین برای 17 سال است. “ما باید خیلی با شکوه مجموعه داده که به دنبال در چگونه بسیاری از برداشت خرس ها با برچسب و استفاده از آن برای برآورد فراوانی” Lonsinger گفت. “اطلاعات در شکارچی فعالیت به ما کمک خواهد کرد درک این که چگونه این عوامل مختلف تاثیر می گذارد زن فضا استفاده کنید و در نهایت نرخ برداشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im