Facebook در حال راه اندازی آن رسول کودکان و نوجوانان برنامه در بیش از 70 کشور جدید امروز این شرکت اعلام کرده است. یک صفحه راهنما در Facebook وب سایت لیست برزیل و هند و ژاپن و نیوزیلند در میان کشورهای که در آن بچه متمرکز خدمات پیام رسانی در حال حاضر در دسترس است. Facebook همچنین اعلام کرد تعدادی از ترفند های آن را ساخت به چگونه برنامه کار می کند.

Facebook گرفته شده زمان خود را به رول از رسول کودکان و نوجوانان به بازارهای جدید پس از آن اصلی ما راه اندازی در سال 2017 و گسترش به کانادا و پرو در سال 2018 است. Facebook می گوید که آن را راه اندازی در بیشتر کشورها به عنوان کودکان در سراسر جهان هستند و نیاز به یادگیری از راه دور در حالی که مدارس بسته باقی می ماند با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

Facebook نیز افزایش سرعت چگونه کودکان و پدر و مادر خود را می توانید با استفاده از این سرویس است. پدر و مادر هم اکنون می توانید انتخاب کردن در برای اجازه دادن به فرزندان خود کنترل خود را به درخواست دوستان به جای داشتن برای مدیریت هر درخواست از طرف آنها. با این حال پدر و مادر را هنوز دریافت اطلاعیه در مورد مسنجر دوستان فرزندان خود را در حال ساخت و می تواند به نادیده گرفتن هر گونه اتصالات در صورتی که مایل.

گروه نیز در حال تغییر است. پدر و مادر به زودی قادر خواهد بود به تصویب یک فیلم مانند یک معلم و مربی یا پدر و مادر دیگر به مدیریت یک چت گروهی با کودکان خود در آن است. در نهایت پدر و مادر همچنین قادر خواهد بود برای انتخاب کردن در به بچه های خود را’ نام و مشخصات عکس ها قابل رویت برای دوستان از دوستان در ایالات متحده و کانادا و آمریکای لاتین است.

Facebook کودک متمرکز خدمات مورد بحث بوده است در گذشته است. در سال گذشته یک پیاده سازی خطای مجاز به کودکان برای ایجاد چت های گروهی با مردم است که پدر و مادر خود تا به حال تایید شده است. نظارت تولید یک کنگره واکنش با سناتور فشار Facebook به یک رویکرد پیشگیرانه برای حفظ حریم خصوصی و امنیت.

رسول بچه ها شروع خواهد شد نورد در بازارهای جدید از امروز شروع. در ضمن دوست جدید درخواست و قابلیت در دسترس خواهد بود ما از امروز شروع با یک بین المللی رول به دنبال دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de