ما می دانیم که Facebook در نهایت برنامه ای برای ادغام واتساپ به Facebook را در برنامه های دیگر. به گزارش WABetaInfoمهندسی معکوس @Alex193a کشف شواهدی از این در آخرین نسخه از Facebook Messenger. لیست زیر نشان می دهد این اشاره از “whats_app” مراجع است.

این می تواند قبل از مکان نما به فرایند طولانی است که از آن خواهد شد به ادغام Facebook Messenger و کاربران WhatsApp. تفاوت اصلی بین دو سیستم عامل پیام های که واتساپ فروشگاه های چت اطلاعات بر روی دستگاه علاوه بر end-to-end encryption (همراه با تجربه آگهی رایگان). این است که چرا واتساپ تنها مجاز به استفاده در یک دستگاه واحد.

 WABetaInfo
منبع: WABetaInfo

منابع نقطه برای ایجاد جدول در یک پایگاه داده محلی بر روی Facebook messenger که مورد نیاز به منظور مدیریت پیام ها و خدمات. وجود دارد نیز اشاره از دیگر عناصر است که اجازه می دهد Facebook Messenger به درک که کاربران واتساپ را مسدود اطلاعیه های فشار از واتساپ و جزئیات یک چت گیرنده.

محتوای این پیام نمی تواند به اشتراک گذاشته شود با Facebook سرور. این مسنجر نرم افزار نیاز به ترکیب یک پروتکل جدید به منظور کراس چت بین Facebook Messenger و واتساپ. آن شناخته شده نیست اگر Facebook می ها این پایگاه داده محلی به منظور همگام سازی آن را در سراسر دستگاه – یکی از ویژگی های Facebook messenger است که شما می توانید ارسال و دریافت چت از دستگاه های متعدد به طور همزمان.

ما باید به شما یادآوری به این داستان را به عنوان حدس و گمان به عنوان توسعه دهندگان نرم افزار در حال تغییر برنامه در پایین جاده.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im