Facebook Messenger می افزاید: به اشتراک گذاری صفحه نمایش در طول تماس های ویدئویی در اندروید و iOS

Facebook اضافه کرده است و در عین حال یکی دیگر از ویژگی های جدید برای مسنجر در تلاش خود را برای ایجاد نرم افزار زوم برای بسیاری از افراد – پس به صحبت می کنند. ما در حال صحبت کردن البته در مورد صفحه نمایش های.

این است که در حال حاضر در حال رفتن زندگی می کنند در Facebook Messenger نرم افزار برای آندروید و iOS اجازه می دهد تا شما را به فورا به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را با دوستان و خانواده و یا یک در یک و یا در گروه تماس های ویدئویی. این آثار در گروه تماس با تا هشت نفر و 16 نفر در اتاق به دلیل اشتباه شما می توانید تماس ویدیویی در مسنجر هر دو به طور مستقیم از طریق یک گروه و همچنین از طریق یک اتاق.

Facebook Messenger adds screen sharing over video calls on Android and iOS

از طریق صفحه نمایش های شما به دیگران یک نمایش زنده از آنچه که شما در حال انجام بر روی تلفن خود را, بنابراین شما می توانید تقریبا هر چیزی. Facebook می گوید: نکته این است برای کمک به شما اقامت متصل و نزدیک با شما عزیزان حتی اگر شما از نظر فیزیکی از هم جدا.

Facebook Messenger adds screen sharing over video calls on Android and iOS

به اشتراک گذاری صفحه نمایش نیز در دسترس در مسنجر اتاق تا 16 نفر بر وب و دسکتاپ. این شرکت قصد دارد برای اضافه کردن کنترل به صورت که می توانید به اشتراک گذاری خود را روی صفحه نمایش در اتاق و گسترش تعداد زیادی از مردم شما می توانید به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را با به 50 است. بنابراین اگر شما یک اتاق خالق شما به زودی قادر خواهید بود برای محدود کردن توانایی برای به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش فقط به خودتان و یا آن را در دسترس برای همه شرکت کنندگان.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im