امروز Facebook پرده برداری کرده است پاسخ خود را به دیوانه رشد زوم بیش از گذشته چند هفته از COVID-19 مربوط به مستندات اتفاق می افتد تقریبا در سراسر جهان است.

Facebook Messenger در حال حاضر چت تصویری, قابلیت, اما آن محدود شد و هر دو در مجموع تعداد افراد مجاز به شرکت و همچنین در آن نیاز است که همه آنها یک Facebook account.

Facebook launches Messenger Rooms for video chats with up to 50 people

با جدید مسنجر اتاق که تغییرات است. برای اولین بار شما می توانید میزبان تصویری چت تا 50 نفر و کسانی که نمی Facebook حساب هنوز هم می توانید پیوستن به آنها را دریافت خواهید کرد یک لینک به اتاق شما ایجاد کرده است. با یک کلیک می توانید آنها را پس از آن پیوستن به مکالمه – فقط با زوم. از همه مهمتر مسنجر اتاق هیچ محدودیت زمانی ندارند.

اگر شما پیوستن به یک اتاق از طریق مسنجر نرم افزار و سپس شما می توانید با علیرضا اثرات و ویژگی های جدید مانند همهجانبه پس زمینه و روشنایی خلق و خوی. خالق یک اتاق را انتخاب می کند که می توانید ببینید و عضویت در آن می توانید هر کسی از تماس در هر زمان و همچنین قفل کردن اتاق صورتی که نمی خواهید هر کسی دیگری را وارد کنید. و البته شما می توانید یک اتاق را ترک هر زمان که شما می خواهید. اتاق شما ایجاد و از طریق Facebook گروه در حال باز کردن به طور پیش فرض برای اعضای آن گروه.

Facebook launches Messenger Rooms for video chats with up to 50 people

اتاق ها از ویژگی های است و نه پایان به پایان رمزگذاری شده به دلیل “وجود دارد چالش های قابل توجهی” به ارائه چنین رمزگذاری برای مکالمه تصویری با گروه های زیادی از مردم است. اما, از Facebook می گوید آن را به طور جدی نسبت به این برای آینده است. در ضمن اتاق محتوای رمزگذاری شده بین شرکت کنندگان و Facebook سرور که “قرار می گیرد و تنها در تعداد انگشت شماری از کشورهایی که قوی حاکمیت قانون”. این شرکت همچنین وعده داده است که آن را نمی کند, سازمان دیده بان و یا گوش دادن به صوتی خود را و یا تماس های ویدئویی.

مسنجر اتاق نورد “در برخی از کشورها” در این هفته خواهد شد و گسترش در سطح جهانی “در هفته های آینده”.

منبع 1 | منبع 2

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im